TOP

Frutti di Mare od VOBRO w nowej szacie graficznej

Słodkie bomboniery, smaczne praliny i nadziewane czekoladki- któż z nas za nimi nie przepada? Liczba miłośników słodkości stale rośnie, nie tylko wśród najmłodszych łasuchów, ale także wśród starszych konsumentów. Spożycie słodyczy w Polsce wykazuje tendencje wzrostowe. Badania przeprowadzone przez Instytut GFK Polonia wykazały, że w latach 2005-2014 konsumpcja czekolady i wyrobów cukierniczych zwiększyła się aż o 36%.
Firma VOBRO wychodząc naprzeciw wymaganiom swoich klientów, nieustannie ulepsza i poszerza swój asortyment pralin, galaretek, ciastek i bombonier. Dzięki wysokiej jakości produktów, starannej selekcji składników oraz sprawdzonym recepturom, brodnicki producent słodkości cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród krajowych, jak i zagranicznych konsumentów. VOBRO posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży wyrobów cukierniczych. Od początku swojego istnienia, zakład jest położony w niewielkim miasteczku w województwie kujawsko- pomorskim, w Brodnicy. Przez ponad trzy dekady działalności, VOBRO z małej rodzinnej firmy, przeistoczyło się w światowej sławy producenta słodyczy. Zakład od lat stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów, dlatego przywiązuje ogromną uwagę do jakości swoich produktów. VOBRO rozbudowuje linie produkcyjne, poszerza dystrybucję krajową i międzynarodową, nieustannie powiększa zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników oraz ulepsza systemy magazynowania swoich produktów. Surowce do produkcji wyrobów cukierniczych są sprowadzane ze Szwecji, Niemiec Włoch, Słowacji oraz Belgii. VOBRO posiada system ISO 22000 i spełnia standard IFS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma systematycznie poszerza swoją ofertę. Obecnie miłośnicy słodkości mogą skosztować vobrowskich pralin, bombonier, batonów i galaretek, które różnią się od siebie nadzieniem, smakiem i wyglądem. Wyroby brodnickiego producenta doskonale sprawdzą się w formie ciekawego upominku bądź jako słodki dodatek do porannej kawy.
VOBRO od początku swojego istnienia, stawia na pierwszym miejscu wymagania klientów. Firma rozwija swoje kluczowe marki, odświeża ich szatę graficzną oraz podnosi jakość oferowanych produktów. Zachowanie tradycyjnych receptur, zastosowanie najlepszych składników oraz wdrożenie innowacyjnych metod wytwarzania sprawia, że grono miłośników brodnickich słodkości nieustannie się powiększa.
Praliny Frutti di Mare to szlagierowy produkt Zakładów Produkcji Cukierniczej VOBRO. To najwyższej jakości praliny o oryginalnym kształcie owoców morza. Każdy kształt pralinek skrywa inny, wyjątkowy smak, który zapadnie w pamięci nawet najbardziej wymagającym łasuchom. Obecnie klienci mogą znaleźć praliny Frutti di Mare w czterech smakach: orzechowym, kakaowym, mlecznym oraz karmelowym. Doskonały smak nadzienia został zamknięty w białej i deserowej czekoladzie. Dzięki wyjątkowemu smakowi, fantazyjnym kształtom, dbałości o detale oraz oryginalnemu opakowaniu, Frutti di Mare sprawdzą się idealnie jako prezent dla naszych najbliższych. Praliny zyskały całkiem nową szatę graficzną, co diametralnie odmieniło wygląd produktu. Należy pamiętać, że opakowanie pełni nie tylko funkcję ochronną, ale także spełnia szereg istotnych wymagań ustalonych na podstawie informacji zwrotnych z rynku czy też na w oparciu o potrzeby konsumentów. Niezwykle ważnym procesem w zakresie tworzenia innowacyjnego i nowoczesnego opakowania jest jego systematyczne uszlachetnianie. Ma to na celu nie tylko zwiększenie walorów estetycznych danego produktu, ale także poprawę odporności na ścieranie zamieszczonego na nim druku oraz zwiększenie wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych. Odświeżenie szaty graficznej wyrobu poprzez działania takie jak użycie fluoryzujących farb, oryginalnych lakierów, zastosowanie złoceń czy laminowanie, przykuwa uwagę klientów i zachęca do zakupu konkretnego produktu. Wielu producentów coraz częściej wykorzystuje w swoich opakowaniach mikrokapsułki, które uwalniają określony zapach bądź materiały charakteryzujące się spreparowaną powierzchnią oddziaływującą bezpośrednio na konsumenta.
Jesienią 2016 roku, praliny Frutti di Mare zyskały nową szatę graficzną, która oparta jest na białym tle. Wzmacnia to charakter Premium bombonierki oraz bardzo wyraźnie komunikuje podstawowe benefity marki. Dzięki sterylności i przejrzystości opakowania, Frutti di Mare zyskały całkiem nowy, świeży wygląd. Dodatkowo na opakowaniu wprowadzono dwa złote trójkąty, które nadają produktowi prezentowy charakter. Nowe logo firmy i marki Frutti di Mare podkreśla kluczowe cechy wyrobu, czyniąc opakowanie ciekawszym i bardziej charakterystycznym, niż dotychczas. Firma postawiła również na całkiem nową, większą wizualizację kompozycji pralin. Podkreśla to dwa podstawowe benefity produktu: kompozycję białej i deserowej czekolady na każdej pralince oraz fantazyjny kształt owoców morza. Dzięki nowej szacie graficznej, marka Frutti di Mare uzyska na półkach sklepowych niezwykle atrakcyjną i wyrazistą identyfikację kolorystyczno-
graficzną. Obecnie klienci mogą znaleźć praliny w szerokim wachlarzu gramatur: 45g, 175g, 180g, 225g, 350g, w opakowaniu prezentowym oraz w opakowaniu puszka.

Categories Ciekawe