TOP

Zestaw do manicure hybrydowego – co to takiego?

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej dbającej o siebie kobiety. Panie uwielbiają o nie dbać, ale wiedzą, że zwykłe lakiery nieraz nie potrafią przetrwać próby czasu, dlatego zastępują je ostatnio zestawami do manicure’u hybrydowego. Gdzie można je kupić i ile trzeba za nie zapłacić? No i czy to się w ogóle opłaca?

Perfekcyjny manicure w domowych warunkach

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby manicure hybrydowy wykonywać za każdym razem w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jednakże skoro cena takiego jednorazowego zabiegu wynosi ok. 60 zł, a trzeba go powtarzać przynajmniej dwa razy w miesiącu, zakup zestawu do manicure’u hybrydowego wydaje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Zestaw do manicure hybrydowego jest natomiast niezbędnie potrzebny każdej kobiecie, która zamierza rozpocząć przygodę z samodzielnym wykonywaniem hybryd. Odpowiednie narzędzia do pracy to już połowa sukcesu. Na takich produktach lepiej więc nie oszczędzać.

Czym różni się manicure hybrydowy od tego „zwykłego”?

Manicure hybrydowy zawdzięcza wysoką popularność przede wszystkim swojej trwałości. Dobrze wykonany potrafi utrzymać się na paznokciach nawet przez trzy czy cztery tygodnie! Oczywiście już po ok. dwóch tygodniach pojawiają się widoczne odrosty, więc z tego względu zabieg zaleca się powtarzać dwukrotnie w przeciągu miesiąca.

Oczywiście zdarza się i tak, że nawet najlepszy zestaw do manicure hybrydowego nie zapewnia kobietom trwałych i estetycznych efektów. A dlaczego tak się dzieje? Powody bywają różne: może to wynikać m.in. z kiepskiej kondycji paznokci albo ich tendencji do szybkiego wzrostu. Najważniejsze jest jednak to, aby korzystać z wysokojakościowych preparatów – bez nich efekt nigdy nie będzie dobry.

Czy warto robić hybrydy w domu?

Na ten moment już niemalże wszystkie salony kosmetyczne oferują swoim klientkom wykonanie profesjonalnego manicure’u hybrydowego. Ceny usług bywają jednak na tyle wysokie, że skłaniają kobiety do sięgania po tańsze alternatywy.

A jedną z nich jest właśnie zestaw do manicure hybrydowego, który można już kupić za niecałe sto złotych! Zawsze zawiera on przejrzystą instrukcję obsługi, dzięki której każda kobieta może się szybko nauczyć, jak przygotowywać przepiękne paznokcie.

Zestawy do manicure hybrydowego dostępne są w oferice Chiodo.pl

Categories Ciekawe