TOP

Spacery, które stają się niezapomnianą przygodą!

Wraz z pojawianiem się małego dziecka w rodzinie konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie akcesoria i przybory, niezbędne do prawidłowego wzrostu malucha. Jednym z niezbędników jest wózek, dzięki któremu możliwe będzie spacerowanie z dzieckiem, bez względu na porę roku. Wśród licznych propozycji producentów jednymi z najchętniej wybieranych są dzisiaj wózki dziecięce łączące kilka elementów. Czy taki wózek to dobra inwestycja?

Wózki dziecięce 3w1 – produkt na lata!

Założeniem projektantów wózków dziecięcych 3w1 jest fakt, że produkt ten ma towarzyszyć dziecku od momentu narodzin przez kilka lat. Wózki dziecięce 3w1 wybierane są głównie przez wzgląd na ich funkcjonalność, ale i doskonałe parametry techniczne.

Rama wózka dziecięcego 3w1 łączy w sobie trwałość i lekkość – dzięki zastosowaniu antykorozyjnego aluminium możliwe stało się stworzenie mocnej konstrukcji, odpornej na wilgoć czy wnikanie brudu. Lekka rama znacząco wpływa na finalną wagę wózka i sprawia, że jego prowadzenie czy manewrowanie nie sprawi żadnego problemu. O wygodę dziecka zadbają także koła z wbudowanym systemem amortyzacji. Stelaż wielofunkcyjnego wózka może być składany, przez co bez trudu zmieścimy go w bagażniku samochodu.

Gondola i siedzisko, w zależności od wieku

Podczas pierwszych miesięcy życia dziecka na stelażu wózka umieszczona jest gondola. Jest ona wykonana z trwałych materiałów, posiada wbudowany system wentylacji. Gondole często są uzupełniane o zintegrowany daszek czy moskitierę. Wpinanie i wypinanie gondoli zajmują dosłownie kilka sekund!

Kiedy nasze dziecko zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na wygodne siedzisko. Atutem jest możliwość zamontowania go przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od potrzeb i preferencji. Siedziska uzupełniane są o pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz barierkę ochronną.

 

 

wózki dziecięce wielofunkcyjne, https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1

Categories Ciekawe