TOP

Kilka porad, jak nagrać niepowtarzalny film z wesela

Wiele Par Młodych decyduje się nie tylko na zatrudnienie fotografa w tym szczególnym dla nich dniu, ale również postanawia skorzystać z usług videofilmowania. Jak wybrać odpowiedniego kamerzystę na swój ślub i wesele, aby powstały film był uroczą pamiątką na całe życie?
Wiele par decyduje się na zatrudnienie kamerzysty z polecenia znajomych lub rodziny. Jest to dość rozsądne rozwiązanie, gdyż możemy dowiedzieć się jak się z daną osobą współpracowało oraz czy jest terminowa. Możemy również wielokrotnie i dokładnie obejrzeć film z wesela osób, które nam akurat tego kamerzystę polecają, nie musimy się zadowalać szybkim rzutem oka na jego portfolio.
To rozwiązanie ma również dużą wadę – nasz film nie będzie zbytnio różnił się od filmu znajomych. Jeśli więc chcemy uzyskać oryginalny efekt, powinniśmy poszukać kamerzysty na własną rękę.

Różnorodność usług

Obecnie kamerzysta na wesele, czyli jedna osoba nagrywająca całą imprezę to najtańsza opcja. Nasz film będzie udokumentowaniem ceremonii i wesela, ale na pewno nie zaskoczy widzów niczym nowym.
Jeśli chcielibyśmy, aby nasz film ze ślubu był wyjątkowy, powinniśmy zastanowić się nad bardziej zaawansowanym rozwiązaniem. Można zatrudnić dwóch kamerzystów, którzy podczas ślubu będą mogli filmować zarówno ceremonię, jak i gości. Nie musimy się wtedy również martwić na weselu, że jednej nagrywającej osobie umknie jakiś wspaniały moment.
Wśród nowoczesnych usług coraz częściej pojawia się nagrywanie z powietrza, czyli z kamery zamocowanej na zdalnie sterowanym przez kamerzystę dronie. Usługa ta nie należy do najtańszych, ale gwarantuje zatykające dech w piersiach ujęcia.

Montaż

Przed wyborem kamerzysty warto również zwrócić uwagę na jego oferty montażu. Czasy trzygodzinnych filmów ze ślubu i wesela odchodzą do lamusa. Jeśli więc zależy nam, aby nasz film był krótki i zawierał tylko najważniejsze momenty z tego szczególnego dnia, dowiedzmy się, czy dana firma oferuje montaż teledysku, i poprośmy o wgląd w przykładową produkcję. Dobry teledysk nie powinien być tylko skróconym filmem, ale również esencją radości i szczęścia uchwyconych w tym dniu.

Categories Ciekawe
http://marriagematterstokids.org/wygodne-oficerki-jezdzieckie-idealne-buty-dla-jezdzca/ https://cream-browser.net/buty-jezdzieckie-dla-malych-amatorow-jazdy-konnej/ https://valueformichigan.com/derka-polarowa-ochrona-dla-konia-na-chlodne-dni/