TOP

Jak tanio doładować telefon?

Nikt nie lubi przepłacać, a w naszej naturze leży skłonność do szukania oszczędności i okazji. Nie inaczej jest w przypadku ofert telefonii komórkowych. Ledwo pojawi się jakaś nowa akcja albo oferta, a już świecą nam się oczy i zaczynamy się zastanawiać, czy się nam to opłaca.

Dzisiaj postaramy się wam podpowiedzieć, jak być na bieżąco z promocjami i ofertami. Chociaż przyznajemy, i nam się zdarzy to i owo przegapić, jak chociażby jednodniową promocję Play, o której możecie przeczytać tutaj: TopUP.CENTER. Cóż, zdarza się najlepszym. Ale wracając do sedna, czyli odpowiedzi na pytanie jak tanio doładować telefon.

Bądź na bieżąco!

Pierwszą zasadą wyłapywania promocji jest bycie na bieżąco. Jak wspomnieliśmy powyżej, akcje jednodniowe też się zdarzają – a w przypadku Play nawet dość często. Więc pole manewru jest niewielkie, a czasu mało. Jeden dzień nieuwagi i po promocji. Ale powstaje pytanie: jak być na bieżąco? Odpowiedź jest na szczęście dość prosta i składa się z dwóch słów: społecznościówki i blogi. I naprawdę tyle wystarczy.

Wykorzystaj media społecznościowe do wyłapywania promocji

Większość sieci komórkowych dosyć dobrze prowadzi swoje profile i strony w mediach społecznościowych. W Polsce zdecydowanie najpopularniejszy jest Facebook, ale warto rzucić okiem też na Twittera, a w przypadku Plusha również na Snapchata i Instagrama. Warto jednak wiedzieć, że po zmianie algorytmu na Facebooku, nie pojawiają się w aktualnościach wszystkie posty publikowane przez polubione przez nas strony i firmy. Żeby mieć pewność, że zobaczymy wszystko, niestety trzeba włączyć powiadomienia. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest nasza druga propozycja czyli:

Bądź na bieżąco z wpisami blogowymi

Wśród blogów firmowych sieci wyróżniają się zwłaszcza blogi prowadzone przez Orange i Play. Ich autorzy na bieżąco publikują wszystkie informacje dotyczące reprezentowanych przez siebie sieci, także tak interesujące nas promocje. Naprawdę więc warto dodać je do chociażby czytnika RSS i śledzić nowe wpisy.

 

 

 

 

 

Categories Ciekawe
legal.com.pl zobacz wiecje zobacz wiecje