TOP

Modele łóżek z drewna – co wybrać?

Producenci nie ułatwiają nam wyboru łóżka, szaf – mnogość modeli dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy! Warto przed wyruszeniem na zakupy określić nasze wymagania.

Najważniejszymi parametrami łóżek są: rozmiary oraz to, z jakiego materiału zostały wykonane. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się łóżka drewniane. Są one znane ze swojej odporności na uszkodzenia, do tego przez długie lata zachowują elegancki wygląd. Najczęściej wykorzystywanymi gatunkami drewna są: buk, klon, sosna, dąb. Cenione są naturalne kolory, jednak na potrzeby klienta możliwe jest zabarwienie drewna konkretną bejcą. Ramy drewniane posiadają pewną elastyczność – dzięki temu nie będą się one łamały pod naporem dużego ciężaru.
Producenci oferują nam łóżka jednoosobowe i dwuosobowe o różnych rozmiarach.

Dodatkowe opcje

Obecnie klienci szukają łóżek nie tylko eleganckich, ale i funkcjonalnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się łóżka z dodatkowymi komorami wewnętrznymi, w których przechowywać można pościel czy inne przedmioty. Modne stają się również zagłówki – dzięki nim możliwe jest wygodne oglądanie serial, filmów czy czytanie książek z wysokości łóżka.

Categories Dom i Wnętrze
atliteracki.com.pl ebox.pl zobacz wiecje