TOP

Rowerem przez Podhale!

Przemierzanie kilometrów dróg oraz leśnych ścieżek na rowerze stało się w Polsce niesamowicie modne. Coraz więcej rowerzystów spotkać możemy na ścieżkach rowerowych, ale też w lasach, parkach. W Polsce nie brak pięknych krajobrazowo miejsc, których zwiedzanie rowerem daje olbrzymią przyjemność. Przykładem jest Podhale!

Jak zwiedzać Podhale?

Zwiedzanie Podhala na rowerze to prawdziwe wyzwanie – pełno tu interesujących szlaków rowerowych, ciągnących się przez wzniesienia, pagórki, również niższe szczyty. Warto pamiętać, że na terenie parku narodowego nie wolno nam jeździć na rowerze! Poruszając się po ścieżkach rowerowych możemy przemieszczać się z miasta do miasta. Na naszej trasie zwiedzania powinny znaleźć się miasta takie jak: Zakopane, Poronin, Murzasichle i wiele innych. Warto pamiętać o tym, aby odpowiednio zabezpieczyć rower podczas gdy będziemy podziwiać deptaki, korzystać z restauracji.

Podczas podróży rowerem nie zapomnijmy o posiadaniu odpowiedniej ilości wody – będzie ona konieczna do uzupełniania ubytku płynów podczas aktywnego dnia.
Po dniu pełnym aktywności na rowerze warto zadbać o odpowiedni odpoczynek. Szukasz noclegu dla siebie i swoich bliskich? Sprawdź ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem.

Categories Turystyka