TOP

Możliwe skutki uboczne depilacji laserowej

Miliony ludzi na świecie poświęcają dużo czasu i pieniędzy, usuwając niechciane owłosienie. Tradycyjne metody obejmują golenie, depilację woskiem lub kremem do usuwania owłosienia oraz tradycyjną depilację depilatorem. Usuwanie niechcianego porostu włosów za pomocą lasera może powodować długotrwałe wypadanie włosów.

Depilacja laserowa- na jak długo starcza?

Zgodnie z raportem Cochrane’a leczenie laserem może zapewnić krótkoterminowy efekt (około 50%) redukcji włosów przez okres do sześciu miesięcy po leczeniu, ale wynik będzie się wahać w zależności od poszczególnych osób. Chociaż zabieg laserowy nie gwarantuje stałego usunięcia włosów, okres bez włosów rozwija się od kilku miesięcy do kilku lat.

Dzięki wielu zabiegom możliwe jest osiągnięcie długotrwałego usunięcia włosów. Ważne jest, aby pamiętać, że nawet jeśli kilka zabiegów może wydłużyć okres bez włosów, nie daje to gwarancji, że włosy ponownie nie zaczną rosnąć.

Ilość zabiegów.

Depilacja laserowa Warszawa to rozwiązanie dla kogoś, kto szuka sprawdzonej kliniki z wykwalifikowanymi pracownikami, którym będzie mógł zaufać i poddać się zabiegowi. Kliniki depilacji laserowej w Warszawie zalecają od trzech do dziesięciu zabiegów w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

Podczas usuwania włosów z ciała zalecane jest, aby zabiegi były wykonywane z 6-10 tygodniową przerwą pomiędzy każdym zabiegiem. Podczas usuwania włosów z twarzy za pomocą lasera, kolejne zabiegi powinny być podejmowane po sześciu tygodniach. Zalecane są coroczne zabiegi podtrzymujące. Depilacja laserowa Warszawa to świetny wybór jest wiele klinik, w których możesz poddać się tej właśnie depilacji, bez strachu, że coś pójdzie nie tak, jak trzeba.

Skutki uboczne.

Bardzo rzadko, ale jednak leczenie może powodować pewne skutki uboczne takie jak na przykład: pęcherze, zadrapania, blizny lub inne zmiany skórne. Inne nietypowe problemy, które mogą wystąpić, to to, że potraktowane laserem włosy mogą stać się szare lub porost włosów, zamiast zmaleć, zacznie rosnąć w obszarach poddanych depilacji, lub ich pobliżu.

Właśnie dlatego niewskazane jest używanie takiego lasera w okolicach oczu ze względu na możliwość, że może to spowodować ich poważne uszkodzenie. Również z tego względu osoba poddawana zabiegowi dostaje okulary ochronne. Typowymi obszarami poddawanymi depilacji laserowej dla kobiet są nogi, pachy, wąsik i linia bikini. Jednak mężczyźni też coraz częściej decydują się na depilację laserową, jednak oni stawiają na depilację pleców, barków i klatki piersiowej.

Categories Zdrowie i uroda
https://bibliotecalibre.org/teakowe-meble-ogrodowe-trwalosc-i-elegancja-na-lata/ https://hcfsc.org/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu-w-polsce/ https://huddled.com.pl/salon-w-stylu-industrialnym/