TOP

Play wprowadza do oferty Junior Box

Play ogłosił ostatnio, że wprowadził do swojej oferty zupełnie nowe rozwiązanie skierowane po części do najmłodszych użytkowników telefonów, po części do ich rodziców. Mamy tu na myśli Junior Box w Mix, na kartę i w abonamencie. Wszystko opakowane w świąteczną otoczkę, bo w końcu zbliża się Boże Narodzenie.

Junior Box – pomysł na prezent?

W skład zestawu Junior Box wchodzi telefon (w Mix Play w wersji za 30 złotych można dostać za złotówkę np. Alcatela One Touch C3 Pop) i zestaw playowych gadżetów – smycz, przypinka i brelok. A wszystko to opakowane w szykowne świąteczne pudełko. Szczegóły oferty można zobaczyć tutaj: Junior Box w Play.

Spokój rodzicom ma zapewnić zestaw uruchamianych w sposób automatyczny pakietów, które zagwarantować mają bezpieczeństwo malucha używającego telefonu. Mowa tu o bezpiecznym transferze, Blokadzie Premium, Stop Spamie oraz o Bezpiecznej Rodzinie. Ta ostatnia jest za darmo tylko przez 6 miesięcy. Później naliczane są podane w cenniku opłaty.

Wersje Junior Box

Junior Box dostępne jest zarówno w wersji na kartę, w ofercie abonamentowej oraz w Mix Play. Wszystkich tych, którzy rozważają zakup telefonu bez abonamentu, możemy odesłać tutaj: TopUP.CENTER. Przynajmniej przy doładowywaniu telefonu uda się trochę oszczędzić, bo w końcu przed Świętami każdy grosz się liczy.

A jak się reklamuje Play?

To już możecie zobaczyć poniżej. Warto, bo z okazji wprowadzenia Junior Box do oferty, Play ściągnął do Polski prawdziwego Świętego Mikołaja. Prosto z Laponii 😉

Categories Technologia
denogrody.pl zobacz https://beesafe.pl/porady/carpooling/