TOP

Jak wybrać najlepsze okna antywłamaniowe?

Zapewnienie bezpieczeństwa swojej rodzinie to priorytet. Nieważne, czy mieszkasz na parterze czy na trzecim piętrze – na kradzież narażony jest każdy dom.

Rozwiązaniem, które znacznie zniweluje ryzyko rabunku, jest montaż okien antywłamaniowych. Jak wybrać okna antywłamaniowe, aby zapewnić naszym bliskim komfort i spokój ducha?

Najlepsza opcja dla bezpieczeństwa rodziny

Na jakość, a co za tym idzie – skuteczność okien antywłamaniowych, wpływa ich montaż i budowa. Inwestując w okna antywłamaniowe, zwróć uwagę na zastosowany system wewnętrznych zabezpieczeń. Ukryte okucia  z trzpieniami grzybkowymi skutecznie uniemożliwiają ich wyważenie. Dodatkowym zabezpieczeniem są innowacyjne systemy ryglowania. Jednak umocnienia wewnętrzne to połowa sukcesu. Aby okna antywłamaniowe skutecznie chroniły nas przed włamaniem, powinny mieć również wytrzymałe, wzmacniane szyby, których nie naruszy nawet mocne uderzenie ani silny nacisk. Niezniszczalne szkło i zabezpieczenia wewnętrzne to podstawowa opcja. Opcjonalnie możesz rozszerzyć ją kupując okna z klamkami z kluczykami. Rozwiązaniem idealnym dla dużych domów, które zapewni kompleksową ochronę przez rabunkiem, jest włączenie okien w system inteligentnego domu – czujnik zamontowany w ramie uruchomi alarm w przypadku naruszenia naszej prywatności.

Wybieraj tylko sprawdzone opcje

Wybierając okna przeciwwłamaniowe, nie idź na ustępstwa. Kupuj tylko sprawdzone produkty z certyfikatami jakości.

portal.org iq.org zobacz wiecje