TOP

Pasaż handlowy na Ruczaju

Centrum handlowo-usługowe na krakowskim osiedlu Ruczaje istniej od 2015 roku. Po czterech latach istnienia CH Lubostroń 15 zapisało się w pamięci wielu Krakowian wyjątkowo pozytywnie. Ciągła troska o wysoką jakość usług oraz bezustanny rozwój są znakiem szczególnym CH.

Klienci, którzy korzystają z usług centrum bezustannie mogą korzystać z atrakcyjnych promocji. Wciąż też powstają w tym miejscu nowe lokale usługowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów CH, na piętrze trwają prace, których celem jest stworzenie nowoczesnych powierzchni biurowych do wynajęcia. Wynajem będzie możliwy już w najbliższym czasie.

Z myślą nie tylko o mieszkańcach osiedla Ruczaje i sąsiadującego z CH osiedla „Europejskiego”, ale o mieszkańcach także spoza Krakowa, w galerii organizowane są i nadal będą zarówno interesujące eventy oraz akcje charytatywne. W efekcie mieszkańcy Ruczaju mogą nie tylko zrobić zakupy, ale także ciekawie spędzić swój wolny czas w sobotnie czy niedzielne popołudnie.

Pasaż handlowy na Ruczaju zaprasza.

Categories Ciekawe
https://benmizrachi.com/krzeslo-sznurkowe-prosty-sposob-na-niebanalny-taras/ https://etc-sa.com/jakie-dekoracje-tarasu-latem-nadadza-przestrzeni-charakteru/ https://brittany-crepesandgalettes.com/mandat-z-fotoradaru-w-jaki-sposob-jest-wystawiany/