TOP

Meble rattanowe do ogrodu? Naturalnie!

Modne ogrody są dopracowane do perfekcji pod kątem estetycznym i użytkowym. Jedną z najważniejszych części ogrodowej mozaiki są meble. To właśnie one sprawiają, że zewnętrzne otoczenie domu staje się nie tylko piękne, ale również maksymalnie funkcjonalne dla domowników i gości. Jakie meble będą królować na tarasach w nadchodzącym sezonie?  Nie mamy wątpliwości: rattanowe!

 

Stylowe meble rattanowe do ogrodu w rustykalnym i nowoczesnym stylu

Plecione z rattanu krzesła, fotele i lampy są dla Ciebie reliktem przeszłości? Najwyższy czas zerwać ze stereotypami! Wbrew pozorom wyposażenie z naturalnych surowców może doskonale współgrać z nowoczesnym wzornictwem dominującym w modnych mieszkaniach i zewnętrznych przestrzeniach.

Meble rattanowe do ogrodu proponowane przez czołowe marki w ciekawy sposób łączą w sobie minimalistyczne wzornictwo z ciepłem naturalnego rattanu. Tego typu wyposażenie doskonale współgra z przydomową zielenią i stanowi integralną część naturalnej mozaiki. Meble i dodatki wyplatane z rattanu mogą zdominować kompozycję albo stać się jedynie subtelnym akcentem przełamującym chłód nowoczesnej kompozycji.

 

Jakie modele są na czasie?

Wzrost popularności wyposażenia z naturalnych tworzyw przyczynił się do zwiększenia oferty rattanowych mebli. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz szeroki wybór niebanalnych mebli o zróżnicowanym fasonie, począwszy od lekkich, zabudowanych krzeseł w stylu retro, poprzez designerskie huśtawki, na kompletach wypoczynkowych kończąc. Na szczególną uwagę zasługują meble wykonane z łączonych materiałów – rattanu oraz metalu. Plecione krzesła i fotele doskonale prezentują się w towarzystwie solidnych, surowych stołów z drewna tekowego.

 

Categories Dom i Wnętrze