TOP

Wszystko o fotobudkach.

Fotobudki pojawiły się na polskim rynku około 2013 roku i od tego czasu cieszą się coraz większą popularnością. Pomysł przybył do nas oczywiście z zachodu i został na dłużej. Jest to sprzęt, który dodaje uroku ślubom, studniówkom i innym imprezom, a także pozostawia po sobie wiele pamiątek, co sprawia, że coraz więcej ludzi chce z niego korzystać.

Producent fotobudek

Na polskim rynku znajdziemy przynajmniej kilka firm oferujących własne fotobudki. Ceny różnią się w zależności od modelu, ale trzeba zwracać uwagę także na jakość, która może się nieco różnić w zależności od modelu.

Firmy zwykle oferują również wiele gadżetów i akcesoriów, takich jak zdalne wyzwalacze zdjęć, green screeny czy różne ciekawe gadżety, takie jak tabliczki do robienia zdjęć, sztuczne wąsy czy okulary.

Twórcy fotobudek.

Współwłaścicielami marki jest czterech mężczyzn, którzy poznali się na studiach na kierunku automatyka i robotyka. W ich historii ważne jest to, że obecny producent fotobudek, wcześniej zajmował się również sprzętem do filmowania. Dzięki temu doświadczeniu skonstruowali solidne fotobudki, które robią świetnej jakości zdjęcia. To właśnie na to postawili właściciele.

Firmy coraz częściej stawiają na rozwój rynku fotobudek, dzięki czemu sprzedają dość dużo takich sprzętów rocznie, biorąc pod uwagę jedynie polski rynek. Jak sami twórcy fotobudek mówią – ich produkty muszą być dobre jakościowo. Marki, które faktycznie na to stawiają, nie muszą szukać różnych chwytów marketingowych.

Jak to działa?

W środku ukryty jest aparat, który automatycznie wykonuje zdjęcia. Zwykle fotobudki mają wbudowaną lampę, a jeżeli nie, bardzo łatwo można skonfigurować oddzielną, dzięki czemu korzystanie z fotobudek nie wymaga dobrego oświetlenia. Jest to ważny element, gdyż zwykle na różnych imprezach nie mamy dostępu do wspaniałych możliwości oświetlenia.

Warto dodać, że czas montażu także nie jest wygórowany – nie powinien przekroczyć godziny, a do prawidłowego działania wystarczy podłączenie do prądu i 2-3 metry przestrzeni. Dzięki temu fotobudką cieszyć się możemy praktycznie wszędzie.

Czy jest to faktycznie przydatna rzecz?

Oczywiście. Producenci fotobudek są wręcz tego pewni. Jednak każdy, kto miał do czynienia z tym sprzętem na różnych spotkaniach i przyjęciach, odpowie tak samo. Jest to element, który jest dużą atrakcją, nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych.

Fotobudki to sprzęt, który zagwarantuje świetną zabawę, ale także dodatkowe zyski. Obecnie dla wielu jest to element, determinuący udane przyjęcie. Dlatego warto mieć to na uwadze przy decyzji o zakupie fotobudek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka cena – Smove.

Categories Ciekawe
zobacz wiecje zobacz wiecje ebox.pl