TOP

Pomysł na idealną rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to ważna data w kalendarzu. Nie da się ukryć, jak o niej zapomnimy, to czekają nas gromy z jasnego nieba. Dlatego też tę datę należy zaznaczyć w kalendarzu, zapisać w komórce, jak i odpowiednio wcześniej zaplanować ten dzień, tak by było romantycznie i idealnie.

Kolacja w ekskluzywnej restauracji

Niby pomysł typowy i sztampowy, ale… Kiedy ostatnio byliście na randce? Kiedy ostatnio zaprosiłeś ją do restauracji innej niż pizzeria, czy kawiarnia? Jeśli nie wiesz, albo dopiero teraz sobie uświadomiłeś swój błąd, to wiedz, że da się go łatwo naprawić. Wystarczy chwycić w dłoń telefon, wybrać numer super restauracji w waszej okolicy i zarezerwować stolik na dzień zero. W końcu twoja żona też ma prawo mieć okazję do wystrojenia się i spędzenia z tobą romantycznego wieczoru. Nie, w domu to nie jest to samo. Oczywiście nie zapomnij o kwiatach!

Zróbcie coś szalonego

Jeśli uwielbiacie przygodę albo sporty ekstremalne nie będzie was szczególnie ekscytowała rocznicowa randka. Wyda wam się to typowe i nudne. Ale na przykład rocznicowy skok na bungee? Przejażdżka samochodem wyścigowym? A może logiczne łamigłówki w escape room? To wszystko przed wami. Wystarczy tylko wybrać rozrywkę, która będzie najbardziej do was przemawiała. Niech to będzie wszystko, czego zapragniecie, nie musicie się ograniczać, ani tym bardziej urządzać takiej rocznicy jak wasi znajomi. To w końcu czas tylko dla was i wykorzystajcie go jak najlepiej.

Weekend w spa

Często relaks jest ostatnim zadaniem na naszej codziennej liście spraw do załatwienia. Przed nim znajdziemy zrobienie zakupów, posprzątanie domu, wyczesanie psa i resztę obowiązków. Jak to się stało, że tak zapomnieliśmy o sobie? Nagle przeczytanie całej książki jednego dnia wydaje nam się nie do zrobienia, tak samo, jak położenie się na kanapie i obejrzenie całego filmu bez uprzedniego planowania? Niestety, ale winę za taki stan rzeczy ponosimy my! Tak! W końcu moglibyśmy przełożyć mycie podłogi na inny dzień bądź przestać wymagać o siebie perfekcyjnego utrzymania domu, dwudaniowego obiadu i wielu innych rzeczy, które często nie dają nam szczęścia, a wręcz przeciwnie. Jeśli czujecie, że codzienne obowiązki męczą was i frustrują, wykupicie na rocznice weekend w spa. Odpocznijcie, zrelaksujcie się, zadbajcie o wasze ciała, ale także i umysły. Zastanówcie się, czego właściwie oczekujecie od życia. Za co jesteście wdzięczni. Czego wam brakuje? To wszystko pozwoli wam spojrzeć nieco obiektywnym okiem na daną sytuacją i wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość.

Rocznica osobno

Brzmi kontrowersyjnie, prawda? Ale zastanów się! Jeśli jego marzeniem jest wypad z kolegami na jezioro, by powędkować, a ty marzysz, o wyjeździe z koleżankami… To czy nie łatwiej byłoby wam spełnić wasze marzenia osobno? Wrócicie zrelaksowani, ale i stęsknieni za sobą. Takie chwile też są potrzebne w związku. Nie musicie robić wszystkiego razem, by być szczęśliwi. Aż chce się powiedzieć- wręcz przeciwnie! Miejcie własne pasje, zainteresowania i spełniajcie je we własnym gronie znajomym. W życiu w związku ważne jest, by mieć przestrzeń tylko dla siebie. Ciągle jesteśmy indywidualnościami, nie ma nic pozytywnego w zatraceniu własnego ja na rzecz związku. Nieważne jak bardzo udanego. Nie warto składać na związkowej tacy ofiary z własnej osobowości i marzeń. Prędzej czy później zaowocuje to frustracją i konfliktem w związku. Czy to czasem nie ostatnia rzecz, jakiej chcemy? Bo nam wydaje się, że tak właśnie jest.

Spędzicie rocznice, tak jak marzyliście- nie patrząc na innych. Ta rada wydaje się najlepsza!

Categories Turystyka
Tags hotelspa
legal.com.pl zobacz wiecje rce-reklama.pl