TOP

Skuteczna depilacja

Każda kobieta wie doskonale, że gładkie ciało wygląda na zadbane i atrakcyjne. Nic więc dziwnego, że wraz z nadejściem ciepłych dni poszukujemy skutecznych metod depilacji, które dałyby trwały efekt.

Wosk – metoda znana od wieków

Jedną z metod na pozbycie się zbędnego owłosienia jest depilacja woskiem. To metoda, która używana jest już od wieków. Nie ma w tym nic dziwnego – przyklejane do ciała taśmy z woskiem potrafiły bowiem uczynić ciało idealnie gładkim.

Obecnie depilacja za pomocą wosku wygląda nieco inaczej niż przed wieloma laty. Wciąż jednak pozostaje tak samo skuteczna i dająca długie efekty. Właśnie dlatego ta metoda usuwania zbędnego owłosienia jest niezwykle popularna i chętnie wykorzystywana do depilacji nóg,

Czy to boli?

To pytanie zadaje sobie wiele pań. Nie da się bowiem ukryć, że żadna z nas nie chce narażać się na niepotrzebne cierpienia. Jak więc wygląda prawda o tym sposobie depilacji?

Podczas zabiegu włoski wyrywa się wraz z cebulkami. Nie można więc zaprzeczyć, że jest to zabieg, który nie należy do najprzyjemniejszych. Na szczęście, w dzisiejszych czasach wykwalifikowane kosmetyczki posiadają wiele sposobów na to by skóra była jak najmniej podrażniona a zabieg niebolesny.

Skuteczność gwarantowana

Zaletą depilacji woskiem jest z całą pewnością jej skuteczność. Profesjonalnie przeprowadzany zabieg pozwala bowiem zapomnieć o owłosieniu na czas co najmniej dwóch tygodni. Co więcej,. jeśli zostanie on wykonany tak jak należy na depilowanym miejscu nie pozostanie ani jeden włosek. Kobiety decydujące się na zabieg potwierdzają, że skóra po nim jest doskonale gładka.

Warto również dodać, że zabieg ten osłabia włoski, dzięki temu nie tylko odrastają coraz wolniej, ale również są coraz słabsze i mniej widoczne. Dzięki temu po jakimś czasie możemy znacząco wydłużyć przerwy pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji.

Jak więc widać, wybór depilacji woskiem jest jak najbardziej uzasadniony. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pań właśnie na taką depilację się decyduje.

Depilacja woskiem dostępna jest także w ofercie Medica SPA Warszawa

Categories Zdrowie i uroda
Tags spauroda
onraby.com zobacz więcej zobacz więcej