TOP

Twój nowy, energooszczędny dom!

Hogerdom specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych wykonywanych z prefabrykatów. Sprawdź, jakie korzyści dla Twojego portfela wyniknąć mogą z wyboru tego wykonawcy!

Oszczędność realizacji

Energooszczędne domy budowane są przez Hogerdom z prefabrykatów, czyli elementów tworzonych na hali fabrycznej. Prefabrykaty są materiałami oszczędnymi zarówno pod względem kosztów produkcji, jak i pod względem formy.

Na stronie https://www.hogerdom.pl/ można znaleźć więcej informacji na temat tego, pod jakim kątem firma deklaruje się zminimalizować koszty inwestycji. Faktem jest, że standardowa realizacja domu w stanie deweloperskim bez kosztów działki, o powierzchni 100 mkw, to zaledwie 270 tysięcy złotych.

Oszczędność czasu

W trakcie gdy Ty starasz się o pozwolenie na budowę, w fabrykach może trwać już produkcja prefabrykatów do Twojego nowego lokum. W czasie gdy na dworze panują siarczyste mrozy, Twój dom kawałek po kawałku tworzy się w ciepłej hali. Dodatkowym atutem skłaniającym do oszczędności jest wykończenie domu do stanu deweloperskiego. Oznacza to pełną swobodę przy wykańczaniu wnętrz na własnych warunkach, krok po kroku, w poszukiwaniu maksymalnych oszczędności.

Gdy już poszczególne komponenty będą gotowe, ekipa przywiezie je na miejsce i rozpocznie scalanie, co potrwa kilka dni. Już po kilku dniach od momentu wylania fundamentów możesz mieć kompletny dom – z dachem, oknami i drzwiami!

Oszczędność energii

Domy budowane przez Hogerdom są budynkami parterowymi, o maksymalnej powierzchni 166 mkw. Taka konstrukcja oraz zwarta budowa umożliwiają optymalne wykorzystanie zasobów energii tak, aby gromadzić ją wewnątrz. Duże, odpowiednio wyregulowane okna zapewnią cyrkulację i będą postawione od strony, która zagwarantuje wpuszczanie jak największej ilości światła słonecznego do domu. Dzięki temu w Twoim mieszkaniu zawsze będzie jasno, a Ty zaoszczędzisz na rachunkach za oświetlenie.

Odpowiednio skonstruowane trójwarstwowe ściany zapewniają szczelną izolację przed zimnem i wilgocią. Solidne, ocieplone podłogi oraz dobrze wykonany dach z najlepszych materiałów zagwarantują szczelność domu od dołu i od góry. Dzięki zachowanej termoizolacji możliwe jest utrzymanie pełnego ciepła wewnątrz domu w czasie sezonu grzewczego. Oznacza to, że przy minimalnych nakładach energii cieplnej dom sam jest w stanie utrzymać ciepło na długo. W praktyce oznacza to dla Ciebie niskie koszty eksploatacji domu. Nawet w sezonie zimowym jego utrzymanie nie będzie dużo droższe niż w lecie.

Categories Dom i Wnętrze