TOP

Zielony zakątek tuż obok stolicy

Szykuje się kolejny, nieciekawy weekend przed telewizorem? Pora powiedzieć „nie” nudzie i spędzić z najbliższymi wartościowy czas na świeżym powietrzu! Mieszkańcy stolicy wcale nie są skazani na odpoczynek wśród betonowych ulic lub w zatłoczonych parkach. Aby odetchnąć świeżym powietrzem i naładować akumulatory, wystarczy wsiąść w samochód i udać się do Jachranki.

 

Frajda dla całej rodziny

Jachranka jest niewielką miejscowością usytuowaną na północnym brzegu Jeziora Zegrzyńskiego. Malownicza, zalesiona sceneria pozwala oderwać się na chwile od wielkomiejskiego szumu i naładować akumulatory. Na przybyłych do miejscowości gości czekają liczne atrakcje – hotele z rozbudowaną ofertą SPA, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe czy wypożyczalnia rowerków wodnych. Popularnym miejscem przyciągającym do Jarchranki całe rodziny jest park linowy, gdzie swoich sił mogą spróbować zarówno dorośli, jak i dzieci w różnym wieku.

 

Niebanalne urodziny

Chcesz zorganizować synowi lub córce niezapomnianą imprezę urodzinową? W takim razie świetnie trafiłeś! Świetną alternatywą dla tradycyjnego spotkania z kolegami i koleżankami w domu jest wspólny wypad do parku linowego. Park Linowy Jachranka daje swoim gościom nieocenioną możliwość oryginalnego świętowania urodzin wśród zielonych drzew. Na stronie parklinowyjachranka.pl znajdziesz więcej informacji.

 

Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Rodzice zabierający swoje pociechy do parku linowego powinni zadbać o ich bezpieczeństwo. Aby zabawa na zawieszonych na wysokości torach była w pełni bezpieczna, należy bezwzględnie stosować się do regulaminu parku oraz wskazówek pracowników. Każdemu maluchowi przyda się wygodne obuwie z antypoślizgową podeszwą oraz luźny, sportowy strój niekrępujący ruchów.

Categories Turystyka
zobacz aria.org e-scale.org