TOP

Sylwester z dobrym stylu – gdzie spędzić tę wyjątkową noc?

Sylwester to tradycyjne pożegnanie starego roku i przywitanie nowego. Dla wielu osób ta wyjątkowa noc w roku koniecznie musi wiązać się z dobrą zabawą. Możliwości jest naprawdę sporo: bale organizowanie w restauracjach, imprezy domowe, zabawy na świeżym powietrzu czy też zamknięte imprezy w schroniskach górskich. Co wybrać?

Zabawa w restauracji – bal na wiele par!

Jedną z najchętniej wybieranych opcji przez osoby pragnące przywitać nowy rok na balu są imprezy organizowane przez restauracje czy hotele. Imprezy takie wiążą się z pewnym prestiżem: wejściówki są ograniczone i sprzedawane na długi czas przed noc sylwestrową, wejście na bal możliwe jest jedynie w stronach wieczorowych. Panie i panowie poświęcają cały dzień, aby odpowiednio przygotować się do takiej uroczystości. Sylwester w Warszawie spędzany jest właśnie najchętniej w takim stylu – zabawa w dobrym towarzystwie, przy muzyce na żywo, o północy lampka szampana, a przez całą noc wspaniałe jedzenie i suto zastawione stoły. Jednym z miejsc, gdzie zagwarantują nam takie atrakcje jest Hotel Lord. O ofercie przeczytamy na stronie hotellord.pl.

Impreza na placu miasta

Duże i średnie miasta organizują dla swoich mieszkańców imprezy plenerowe – trwają one zazwyczaj od 20 i kończą się tuż po północy i wspólnych toastach. Istotne jest to, że takie imprezy dostępne są dla wszystkich, a wejście nie jest płatne. Imprezy plenerowe urozmaicane są zazwyczaj występami znanych muzyków czy wokalistów. To świetna okazja do tego, aby posłuchać muzyki na żywo!

Wiele osób decyduje się na samodzielną organizację sylwestra – to także fajna opcja, szczególnie w dużej grupie znajomych. Wystarczy wynająć pokój czy domek w górach i cieszyć się niepowtarzaną atmosferą miejsca. Taki wypad na pewno będzie wspominany przez cały rok!

Categories Ciekawe
capitalareafriendsoftransit.org bibliotecalibre.org dlsgallery.com