TOP

Apartamenty w Szczawnicy

Szczawnica to malownicze miasto uzdrowiskowe położone w Beskidach Zachodnich. Usytuowanie pomiędzy łańcuchem Pienin i Beskidem Sądeckim tworzy znakomity mikroklimat sprzyjający poprawie zdrowia i kondycji górnych dróg oddechowych. Nieodłącznym elementem Uzdrowiska jest Pijalnia Wód Mineralnych, gdzie do dyspozycji gości są szczawy wodorowęglanowe, sodowe, jodkowe i bromkowe bogate w sole mineralne oraz liczne mikroelementy.Szczawnica jest atrakcyjna przez cały rok, zimą oferuje doskonałe warunki zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Znajduje się w niej kilka tras narciarskich, które są dodatkowo naśnieżane. To również wspaniałe miejsce na do jazdy skuterem śnieżnym. Nie można zapomnieć o popularnym wyciągu na Palenicę, to kolejka krzesełkowa, z której widać piękną panoramę Tatr, Pienin, Beskidu Sądeckiego i całej Szczawnicy. Nieopodal Palenicy znajduje się 700 metrowa rynna grawitacyjna, która stanowi pełną wrażeń atrakcję dla dzieci i dorosłych.
Bogata flora i fauna zachwyci nawet największego znawcę, liczne szlaki górskie prowadzą na najwyższe szczyty Pienin i Gorców oraz do różnych rezerwatów przyrody. Dla miłośników konnych przejażdżek stadnina koni Rajd oferuje przejażdżki, w czasie których można podziwiać piękno otaczającej przyrody.
Spływ Dunajca spełni oczekiwania miłośników sportów wodnych, można pokonać rzekę kajakiem lub specjalną tratwą.
W miejscowości znajduje się wiele ośrodków oferujących noclegi, wśród nich Apartamenty w Szczawnicy, które przyciągają wysokim poziomem obsługi oraz funkcjonalnym wystrojem i wygodą. W ofercie znajdują się Apartament Martyna oraz Victoria.
Apartament Martyna został stworzony dla 4 osobowej rodziny, natomiast Victoria dla 6 osób.
W każdym znajdują się wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do wypoczywania w rewelacyjnych warunkach.

Categories Turystyka