TOP

Aranżacja okiem w domach jednorodzinnych

Elegancki dom jednorodzinny to nie tylko wspaniały ogród oraz elegancko urządzone wnętrza. Wiele osób jest zdania, że elementy o których rzadko myślimy stanowią idealne pole do tego, aby jeszcze bardziej urozmaicić nasze lokum. W przypadku domów jednorodzinnych taką przestrzenią mogą być okna. Ciekawa aranżacja okienna sprawi, że nie tylko nam będzie się lepiej mieszkać, ale i osoby nadchodzące z zewnątrz zwrócą uwagę na piękne dekoracje.

Rustykalny klimat

Okna drewniane najlepiej będą prezentować się w klasycznym stylu rustykalnym. Warto dobrać kontrastowe zasłony – jasne lub ozdobione wzorem kratki. Na parapecie powinny znaleźć się kwiaty, takie jak wrzosy czy lawenda. Świetnym pomysłem będzie wykorzystanie niewielkich figurek ptaków w określonym stylu. Takie dekoracje odświeżą wnętrze i pozwolą nadać mu wyjątkowego charakteru.

W przypadku mieszkań o nowoczesnym charakterze również powinniśmy pamiętać o tym, ale odpowiednio zadbać o wystrój okien. W tym przypadku warto zrezygnować z klasycznych firanek czy zasłonek. Znacznie lepsze okażą się jednokolorowe rolety, które z pewnością skutecznie ochronią przed słońcem i wścibskimi spojrzeniami z zewnątrz. Różnorodne rodzaje rolet znajdziemy w sklepach dekoratorskich.
O oknach czytaj więcej na http://oknar-wroclaw.pl.

Categories Dom i Wnętrze
Tags okna