TOP

Jaki gadżet reklamowy wybrać?

Ulotki i drukowane foldery reklamowe przynoszą mało zadowalające efekty, dlatego firmy reklamowe poszerzają asortyment produktów służących do promowania przedsiębiorstw i organizacji. Jednym z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych jest obecnie power bank z nadrukiem. Dlaczego warto go wybrać?

Silny przekaz w niewielkim urządzeniu

Power bank z nadrukiem jest gadżetem, który chętnie wykorzystują obdarowane nim osoby. Przenośne banki mocy są chętnie używane przez osoby młode, przedsiębiorcze i dużo podróżujące. Dzięki nim można szybko naładować smartfona, tablet czy laptopa bez względu na to, gdzie się przebywa i czy posiada się dostęp do prądu.

Częste używanie power banków z nadrukiem sprawia, że ich właściciele reklamują za darmo firmę, której logo znajduje się na urządzeniu. Nowoczesne metody nanoszenia nadruków gwarantują, że znak firmowy jest doskonale widoczny i odporny na ścieranie. Wręczony klientowi power bank z nadrukiem reklamuje firmę nawet przez kilka lat.

Zadowalające efekty przy niskich kosztach

Power banki z nadrukiem są produkowane z materiałów takich jak: plastik, metal czy drewno, i wielu różnych kształtach, co sprawia, że każda firma bez trudu znajdzie urządzenie w stylu odpowiadającym jej wartościom i celom. Sprzęt może podkreślać wartości związane z ekologią, zdrowiem czy energicznością, a także wskazywać, że firma chce być otwarta i przyjaźnie nastawiona do klienta. Na urządzeniu można nadrukować logo o dowolnym kształcie i kolorystyce – wystarczy tylko dobrać odpowiednią formę i wielkość banku mocy.

Koszt zakupu jednego power banku z nadrukiem jest niewielki, dlatego jest to obecnie jedna z najtańszych i najefektywniejszych form reklamy. Najtańsze banki mocy kosztują niewiele ponad 5 zł za sztukę, dzięki czemu na ich zakup mogą pozwolić sobie nawet przedsiębiorstwa nieposiadające wielu środków na reklamę. Gadżet można wręczać klientom podczas zakupów, na targach lub w czasie prowadzenia rozbudowanych kampanii promocyjnych. Bez względu na to, kiedy urządzenie trafi do odbiorcy, sprawdzi się doskonale.

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – power bank z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem

Categories Biznes