TOP

Dynamiczny rozwój rynku nieruchomości we Wrocławiu

Obecnie Wrocław ma do zaoferowania wiele nowych mieszkań na rynku pierwotnym. Jeśliby prześledzić rozwój tego miasta od roku 2014 pod względem mieszkań na sprzedaż, taka sytuacja nie może dziwić. Już dwa lata temu powstało ponad 2 tysiące nowych lokali.

Ożywienie na rynku nieruchomości we Wrocławiu

Wrocław to miasto ludzi młodych, więc nie może dziwić to, że powstaje tak wiele nowoczesnych osiedli skierowanych właśnie do ludzi, którzy chcą się rozwijać, założyć rodzinę i cieszyć się z poczucia bezpieczeństwa, jakie zapewniają im nowe lokale. Ożywienie na rynku nieruchomości można było zaobserwować w roku 2014, kiedy to z kwartału na kwartał rosła liczba mieszkań, jak i liczba nowych inwestycji. Jest to więc trend, który utrzymuje się we Wrocławiu od dłuższego czasu.

Z pewnością na taki obrót rzeczy ma duży wpływ wzrost liczby pozwoleń. W 2014 roku odnotowano taki wzrost o ponad 50% w porównaniu do roku 2013. Nie można się w związku z tym dziwić, że obecnie jest tak wiele osiedli, w jakich na młodych ludzi czekają wspaniałe lokale. Warto wymienić na przykład kompleks mieszkaniowy Grota 111. Ma on do zaoferowania 100 mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 do 99 metrów kwadratowych. Co ciekawe istnieje taka możliwość, by łączyć ze sobą lokale. Na parterze znajdują się pomieszczenia przydzielone wraz z ogródkami, natomiast te, które znajdują się na wyższych piętrach, mają przestronne balkony, tarasy, czy loggie.

Co oferują kompleksy mieszkaniowe we Wrocławiu

Zainteresowani zakupem lokalu mogą zdecydować się na tradycyjnie zaaranżowaną nieruchomość, bądź też wybrać dwupoziomowe mieszkania na sprzedaż. Do wyboru są również pomieszczenia gospodarcze, a także miejsca postojowe, z których większość znajduje się w podziemnym parkingu.

Jest to bez wątpienia bardzo rozsądnie zaprojektowana przestrzeń w taki sposób, by mieszkańcy docenili miejsce, w jakim można komfortowo mieszkać, a także zieloną przestrzeń na zewnątrz, sprzyjającą rodzinnym spacerom. Do wyboru są mieszkania na sprzedaż jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe, a na terenie kompleksu działa całodobowy monitoring.

artykuł powstał we współpracy z firmą Modernbud z Legnicy

Categories Ciekawe
yfine.pl rce-reklama.pl zobacz wiecje