TOP

Jak powinna wyglądać sypialnia w stylu glamour?

Styl glamour z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Bardzo dobrym pomysłem na wprowadzenie tego stylu do swojego domu będzie sypialnia, gdzie chętnie wracamy. Sypialnia w stylu glamour to bardzo przyjemne, przytulne i ciepłe miejsce, gdzie chętnie będziemy się zaszywać, w szczególności zimą.

Tkaniny i obicia

Przede wszystkim musimy postawić na różnego rodzaju tkaniny i obicia, które sprawiają, że cała sypialnia w stylu glamour będzie o wiele milsza nie tylko dla naszego oka, ale również dla samopoczucia. Na oknach koniecznie powinny zawisnąć ciężkie zasłony, które mogą być dłuższe i opadać na podłogę. Taka sama powinna być narzuta na łóżko – ciężka i długa, błyszcząca lub nawet delikatnie włochata o metalicznym połysku. Na samym łóżku powinny znaleźć się poduszki ozdobne w dużej ilości, o różnej fakturze. Pięknie pasuje do siebie połysk i mat, które stanowią idealny kontrast, jeżeli myślimy o stylu glamour. 

Mała sypialnia w stylu glamour

Wydawać by się mogło, że sypialnia w stylu glamour dedykowana jest tylko do dużych pomieszczeń. Nic bardziej mylnego, bowiem ten elegancki i luksusowy styl może zagościć również w małych sypialniach. Wystarczy tylko, że postawimy na jaśniejsze odcienie, jak również na delikatne złocenia, które zawsze będą sprawiać, że cała sypialnia będzie wydawała się większa optycznie. Nie przesadzajmy również z ilością dodatków, np. z kilkunastoma poduszkami (warto wybrać w takim wypadku tylko kilka), aby nie przytłoczyć tej elegancji naszej nowej sypialni. 

 

Categories Dom i Wnętrze