TOP

Prawo jazdy kat c

Prawo jazdy kat. C jest najczęściej wybierane przez osoby, które planują profesjonalne zajmowanie się transportem ciężarowym. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu można kierować pojazdami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500 kg z wyjątkiem autobusu. 

Kurs na prawo jazdy kat. C

Kursy na prawo jazdy tej kategorii są oferowane przez większość szkół nauki jazdy w Warszawie i innych dużych miastach. Szkoła nauki jazdy www.automobilklubpolski.pl jest rozwiązaniem dla osób, dla których liczy się dobra opinia i przygotowanie do kursu. Kto może rozpocząć naukę na prawo jazdy tej kategorii? Każdy, kto ukończył 21 lat i ma prawo jazdy kategorii B.

Przed kursem praktycznym odbywają się zajęcia teoretyczne. W szkole www.automobilklubpolski.pl takie zajęcia mogą odbywać się także zdalnie, przez platfmormę e-learningową, co jest ogromną wygodą dla osób, które nie mają czasu na to, aby uczęszczać na kurs w zwykłych godzinach prowadzenia zajęć. Po teorii przychodzi czas na kurs praktyczny, który odbywa się na odpowiednich pojazdach.

Zapraszamy na kurs na prawo jazdy kat. C.

Categories Motoryzacja