TOP

Jak wybrać kalendarz idealny?

Żeby wybrać idealny kalendarz, musisz zadać sobie cztery pytania. Dowiedz się, jakie.

Wybór kalendarza to wbrew pozorom nie taka znowu łatwa sprawa. Musimy dopasować go pod siebie i dobrać tak, by odpowiadał naszym potrzebom. Jak to zrobić? Bardzo prosto – zadając sobie te cztery, podstawowe pytania.

Po pierwsze – jaki układ?

Wybierać możesz pomiędzy układem dziennym a tygodniowym i każdy z nich ma swoje zalety i wady. Dzienny daje więcej miejsca na notatki i zapiski, tygodniowy sprawia, że masz ogląd całego tygodnia, a nie tylko jednego dnia.

Po drugie – jaki rozmiar?

Kalendarze książkowe produkuje się w różnych rozmiarach. Duże dają nam więcej miejsca, ale są mniej poręczne, małe zmieszczą się nawet w niewielkiej damskiej torebce.

Po trzecie – twarda czy miękka oprawa?

Kalendarze z twardą oprawą są zdecydowanie trwalsze, ale równocześnie są też dużo cięższe. Jeśli zależy ci na niewielkim i lekkim kalendarzu, wybierz taki z miękką oprawą, jeśli cenisz trwałość i elegancję, z twardą.

Po czwarte – z miejscem na notatki czy bez?

Jeśli chcesz dużo notować i robić podsumowania zadań w kalendarzu, wybierz kalendarz z miejscem na notatki. Natomiast jeśli zależy ci na kompaktowości, zdecyduj się na taki, który miejsca na notatki nie uwzględnia.

Categories Ciekawe
https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft lly.info iq.org