TOP

Jak wybrać spodnie w dużym rozmiarze?

Nie tak łatwo wybrać spodnie w dużym rozmiarze tak, by dobrze się układały i maskowały mankamenty naszej sylwetki. Podpowiadamy, jak to zrobić, żeby wyglądać olśniewająco.

Wybierz odpowiedni krój

Nie z każdego kroju da się stworzyć spodnie dla puszystych, które faktycznie będą dobrze się układać na paniach noszące większe rozmiary. Dla przykładu – biodrówki nigdy nie będą wyglądać atrakcyjnie na kobietach, które mają problem z tłuszczem odkładającym się w okolicach brzucha i bokach.

Panie, które noszą większe rozmiary, stawiać powinny na spodnie z wysokim albo podwyższanym stanem. Pozwolą one poskromić tłuszczyk i wyszczuplą figurę.

Nie bój się poprawek krawieckich

Nawet najlepiej uszyte spodnie czasem trzeba przerobić, żeby lepiej dopasować je do naszej figury. Nie bój się więc poprawek krawieckich, a najlepiej wybieraj sklepy, które je oferują.

Materiał ma znaczenie

Jakość materiału ma olbrzymi wpływ na to, jak ubrania się układają na naszym ciele. Właśnie dlatego szczególnie puszyste panie powinny szukać spodni i ubrań szytych z porządnych tkanin. Warto także wybierać spodnie z domieszką elastycznych włókien, chociażby spandeksu. Dzięki temu ubrania lepiej ułożą się na sylwetce. Ale uwaga! Nigdy nie powinny one zbyt mocno opinać naszego ciała, bo osiągniemy efekt odmienny od zamierzonego.

Categories Zdrowie i uroda
zobacz wiecje zobacz wiecje rce-reklama.pl