TOP

Horoskop celtycki – Dąb

Dęby to według horoskopu celtyckiego osoby, które urodziły się 21 marca, czyli w dzień przesilenia wiosennego. Dowiedz się, jakimi cechami się charakteryzują.

Mądry, dojrzały… niewierny

Dęby to skomplikowane charaktery. Z jednej strony cechuje je mądrość i dojrzałość, a z drugiej wykazują tendencję do skoków w bok.

To prawdziwi mędrcy, posiadający wszechstronną wiedzę. Nawet młode Dęby zaskakują erudycją i oczytaniem i są dojrzałe ponad swój wiek. Co paradoksalne, nie zmienia to jednak faktu, że nawet tak duża wiedza i dojrzałość nie sprawiają, że Dęby są wierne. Różnie sobie te swoje skoki w bok tłumaczą, ale zmieniają swoje postępowanie bardzo rzadko.

Rzeczowy tradycjonalista z zasadami

Moralność Dębów zazwyczaj co prawda nie obejmuje wierności w związku, ale w pozostałych kwestiach są one tradycjonalistami, którzy z uporem trzymają się zasad. Dęby są odważne i rzeczowe, nie znoszą gadania po próżnicy i robienia problemów z niczego. Z reguły nie tolerują osób, które wydają im się chwiejne i niezdecydowane, bo same potrafią podjąć decyzję natychmiast i z pełnym zdecydowaniem.

Opiekuńczy despota

Ta niecierpliwość względem niezdecydowanych kontrastuje z inną cechą Dębów, czyli opiekuńczością. Dęby potrafią rzucić wszystko i ruszyć z pomocą, a jeśli będzie trzeba oddadzą ci ostatnią koszulę. Ale równocześnie bywają też despotami, którzy próbują całe swoje otoczenie ustawiać według swojego widzimisię i nie znoszą sprzeciwu.

Sprawdź wróżby online i dowiedz się, co cię spotka w przyszłości!

Categories Ciekawe