TOP

Początki z tarotem

Gdy zdobędziemy już i poświęcimy własną talię Tarota możemy rozejrzeć się za kilkoma „królikami doświadczalnymi”. Wypróbujemy w ten sposób swoje umiejętności odczytywania kart. Na początku możemy spróbować dwóch rozkładów, które nie wykluczają się wzajemnie.

Rozdanie intuicyjne

Na początku poproś osobę, której wróżysz aby przetasowała karty i oddała ci je. Wyłóż siedem kart z wierzchu i ułóż w rzędzie przed sobą. Zwróć uwagę czy w rozłożeniu są więcej niż dwie karty Wielkich Arkanów, gdyż dowiesz się wtedy czy osoba, której wróżysz jest we władaniu przeznaczenia.

Następnie sprawdź czy któryś kolor małych Arkanów dominuje, ponieważ dowiesz się czy masz do czynienia z sytuacją emocjonalną, finansową, praktyczną, a może zwykłą lub całkowicie skomplikowaną.

Jeśli w rozdaniu dominują królewskie karty, wtedy w życiu osoby której wróżysz bardzo dużą rolę odgrywają inne osoby.

Następnie spójrz na karty ponownie i postaraj się je odczytać po kolei od lewej do prawej.

Sposób 2 z małą pomocą

Początek jest taki sam, jednak rozkładamy 8 kart na karteczkach z zapisanymi słowami: „związki”, „pieniądze”, „zdrowie”, „rodzina”, „własność”, „kariera”, „inne zainteresowania” i „szczęśliwy traf”.

Zapytaj osobę, której wróżysz o jej zainteresowania, można ci je wybaczyć ponieważ jesteś osobą początkującą, jednak profesjonalny tarocista musi odczytać wszystko z kart.

Następnie odczytaj karty w kontekście sytuacji której dotyczą.

Pamiętaj, że wróżby z kart tarota to sztuka odczytywania przesłania jakie niosą karty.

Czytaj więcej: Wróżby z kart tarota.

Categories Ciekawe
ueformichigan.com zobacz wiecje zobacz wiecje