TOP

Leżaki ogrodowe – zaaranżuj własną strefę SPA

Wśród wielu możliwości aranżacji ogrodu czy tarasu leżaki ogrodowe są jednymi z najchętniej wybieranych mebli. Meble tego typu pozwalają na wypoczynek na najwyższym poziomie, przyczyniają się także do całkowitej zmiany estetyki otoczenia. Czy leżaki ogrodowe sprawdzą się w naszych przydomowych strefach wypoczynkowych? Zdecydowanie tak!

Leżaki ogrodowe blisko domu!

Leżaki ogrodowe z roku na rok podbijają coraz więcej serc osób ceniących wypoczynek na świeżym powietrzu. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać zarówno drzemanie w cieniu parasola, jak i wygodne czytanie czy opalanie się. Leżaki ogrodowe posiadają regulowane oparcia, przez co użytkownik sam decyduje o wysokości zagłówka. Wygodę podnoszą podłokietniki. Dla komfortu użytkowników leżanki ogrodowe często wyposażone są w dodatkowe kółka, które pozwalają na bezproblemowe transportowanie ich z miejsca na miejsce.

Leżaki ogrodowe to jedna z licznych propozycji na zaaranżowanie ogrodu czy tarasu. Szukając kompletów warto wybrać zestawu mebli technorattanowych, w których znajdziemy zarówno leżanki, jak i sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe. Chcąc uzupełnić przestrzeń wypoczynkową warto również pomyśleć o parasolu ogrodowym, który w najbardziej upalne dni zagwarantuje nam chłodny cień. Parasole takie posiadają wiele punktów regulacji, a ich obszerne czasze ochronią nas także przed niespodziewanym deszczem!

Leżaki ogrodowe nie tylko przy domu

Kupując leżaki ogrodowe warto wiedzieć, że są one cenione nie tylko przy domach prywatnych, ale też chętnie wykorzystywane przez hotele i pensjonaty. Dzięki leżakom ogrodowym możliwe jest zaaranżowanie ciekawej wizualnie strefy wypoczynkowej czy strefy SPA – warto dodać, że leżaki ogrodowe wykonane z technorattanu świetnie sprawdzają się nad brzegiem basenu, gdyż są odporne na działanie wilgoci.

Categories Dom i Wnętrze