TOP

Łóżko do zadań specjalnych!

Przygotowując się do zmiany łóżka warto poświecić nieco czasu na przyjrzenie się z bliska ofertom topowych producentów. Co sezon oferują oni nowe i interesujące produkty, które nie tylko zapewnią nam komfortowy sen, ale i przyczynią się do poprawienia naszego zdrowia, samopoczucia, ułatwią codzienne czynności. Jakie łóżko okaże się strzałem w dziesiątkę?

Łóżko z wewnętrznymi komorami, ruchomym stelażem, zagłówkiem…

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne łóżka oparte na ramie, najczęściej tworzone z litego drewna. Wybór ten nie jest przypadkowy, gdyż lite drewno zaliczane jest do najtrwalszych materiałów wykorzystywanych w stolarce. Pomimo wysokiej ceny lite drewno cenione jest za wysoką jakość oraz długowieczność.
Producenci oferujący łóżka z litego drewna nie poprzestają na doskonałych materiałach. W swoim asortymencie oferują produkty wyposażone w dodatkowe komory wewnętrzne lub też wysuwane szuflady – możemy w nich trzymać pościel czy przedmioty nieużytkowane, na co dzień. Ciekawym rozwiązaniem są także półautomatyczne stelaże, do których podnoszenia nie potrzeba wykorzystywać dużej ilości siły – to spore ułatwienie. Ciekawą opcją są także tapicerowane zagłówki. Czytaj więcej na notodo.pl.

Categories Dom i Wnętrze