TOP

Multiramy, ramki z fotografią – świetne na prezenty

Multiramy, czyli zestawy ramek z fotografiami, to popularna dziś forma zdobienia ścian i pomieszczeń.

Jest to przy okazji doskonały pomysł na zrobienie komuś prezentu, zwłaszcza, że okazja ku temu zawsze znajdzie się świetna. Czy to z okazji urodzin, imienin, świąt, czy ślubu.

Dlaczego warto pokusić się właśnie o tę formę prezentu? Bo staliśmy się niewolnikami fotografii cyfrowej, przechowując zdjęcia na kartach pamięci, w komputerach, czy smartfonach. Jeśli więc podarujemy ramki na zdjęcia, automatycznie przyczynimy się do powrotu do korzeni i do znalezienia przez solenizanta zdjęć, które chciałby w nich zamieścić.
Możemy też pokusić się o podarunek w formie gotowych już multiram wraz z wypełnieniem, pewną historią solenizanta opowiedzianą za pomocą tworzących opowieść zdjęć.
To z całą pewnością oryginalny i bardzo ciekawy prezent, który sprawi przyjemność naszym bliskim.

Ramki, jakie możemy sprawić sobie i innym, nie muszą być ramkami wyłącznie na ścianę. Możemy kupić multiramy np. na biurko, czy półkę, etc.
Ich duży wybór zarówno jeśli o formy chodzi, jak i o kolorystykę, format, materiał z jakiego zostały wykonane sprawia, że podarować możemy każdemu indywidualnie dopasowany produkt, który ładnie komponował będzie się z resztą pomieszczenia, czy przedmiotów.

Multiramy w rozmaitych formach i kształtach mogą stanowić prawdziwą ozdobę ściany. A co jeszcze ważniejsze, cieszyć swoim widokiem nie tylko oko, ale i serce. Bo olbrzymią przyjemność sprawiać będzie każdemu spoglądanie na fotografie dokumentujące szczęśliwe chwile w życiu, rodzinę, bliskich, czy przyjaciół. W ten sposób też każdy pokój nabierze cech indywidualnych, pozbywając się pewnej bezosobowości.
Fantastyczne w multiramach jest również i to, że możemy z nich robić olbrzymią ilość zestawów, przestawiając pozycje ramek i same zdjęcia, układając ciekawe wzory, takie jakie tylko przyjdą nam do głowy…

Kupując właśnie taki prezent naszym bliskim, czy przyjaciołom, z całą pewnością nie sprawimy im problemu wynikającego z montażu (jest banalnie prosty), ani nie spowodujemy niezręczności. Po pierwsze dlatego, że nie jest to prezent o wygórowanej cenie (rodzina, czy znajomi nie będą czuli się w obowiązku „odkupienia” równie drogiego podarunku), po drugie to prezent o uniwersalnym i praktycznym charakterze, a jednocześnie mocno spersonalizowanym.
Jeśli więc szukacie pomysłu na prezent i nie wiecie jaki wybrać, multiramy są doskonałym wyborem.

Źródło: FOTEKS, producent multiram – zestawów ramek na zdjęcia

Categories Dom i Wnętrze