TOP

Meble, których można pozazdrościć

Miejsce, do którego wchodzisz i myślisz, że jest niezwykłe i piękne. Takie, którego można pozazdrościć. Jesteśmy po prostu oczarowani przestrzenią, do której wkroczyliśmy. Jak to pięknie urządzone – chwalimy właścicieli. Nie możemy przestać się zachwycać i naprawdę dobrze czujemy się w tym wnętrzu. Chcemy tu zostać dłużej.

Dystyngowane wnętrze

Wytworne wnętrze tworzą przede wszystkim eleganckie meble. Klasyczne, wykonane z najlepszego drewna komody, tapicerowane sofy i fotele. Wytworność nie oznacza tutaj popadania w przesadę. Zamiast przepychu dominuje umiar i elegancja. Materiały w najlepszym stylu decydują o tym, że meble prezentują się szlachetnie.

Gama to sklep meblowy, w którym znajdziesz tego typu meble – starannie wykonane, tradycyjne. Będą ona świetnie wyglądały w pomieszczeniach o różnej powierzchni i przeznaczeniu. Gama proponuje meble biurowe, pokojowe, kuchenne, młodzieżowe, do sypialni, łazienkowe. Charakteryzujące się tradycyjną formą oraz te bardziej nowoczesne.

Nowoczesne wnętrze

Miłośnicy bardziej awangardowych form i zestawień kolorystycznych znajdą tutaj coś dla siebie. Szafy o prostej bryle. Szkło jako najważniejszy dodatek. W ten oto sposób minimalizm zagości w każdym kącie, dodając mu lekkości i wytworności. Wnętrze otworzy się na nowe możliwości.

Zestawy salonowe pozwolą przemieniać pomieszczenie zgodnie z naszymi zmieniającymi się potrzebami. Stół i krzesła ustawione w jadalni posłużą doskonale jako miejsce do rodzinnej integracji, ale także mogą stać się zastępczym biurem, przy którym omówimy sprawy zawodowe.