TOP

Najpiękniejsze zagraniczne podróże poślubne

Życie każdego człowieka to mozaika wspomnień i suma różnorodnych doświadczeń. Dla większości zakochanych osób, najważniejszym wydarzeniem jest ślub, którego nieodłączną częścią jest miesiąc miodowy. Sprawdź nasze propozycje na romantyczny wyjazd, który będzie pięknym ukoronowaniem ceremonii ślubnej.

Pozwól sobie na luksus

Podróż poślubna to wspaniała okazja, żeby spełnić swoje marzenie o bajowej egzotyce. Wiele dobrych biur podróży organizuje zagraniczne podróże poślubne ze specjalną zniżką dla nowożeńców. Czy można wyobrazić sobie piękniejszy początek wspólnej drogi, niż tydzień spędzony na bajecznej plaży z białym jak śnieg piaskiem, z kolorowym drinkiem z palemką w jednej ręce, a dłonią ukochanej osoby w drugiej? Miesiąc miodowy to być może jedyna okazja, żeby spełnić marzenia o prawdziwej, luksusowej podróży w nieznane.

Dominikana, Seszele, a może Mauritius?

Wśród wycieczek poślubnych, największym zainteresowaniem cieszą się odległe destynacje, wśród których prym wiodą egzotyczne wyspy, takie jak Dominikana, Seszele, Mauritius czy Kuba. To, co łączy wszystkie te miejsca to gwarancja pięknej pogody, lazur przejrzystego morza, bujna roślinność i hotele najwyższych standardów. Klimat kameralnych plaż i usposobienie miejscowych ludzi pozwala poczuć luźną, leniwą atmosferę, charakterystyczną dla beztroskich tropików. Nowożeńcy preferujący aktywny wypoczynek mogą korzystać z wycieczek fakultatywnych, na których fachowi przewodnicy pokażą najciekawsze zakątki danego kraju. Ciekawą opcją jest skorzystanie z pobytów łączonych, zapewniających urozmaicony odpoczynek w dwóch miejscach podczas jednego wyjazdu. Warto dokładnie zaplanować podróż poślubną ze sprawdzonym biurem podróży, które pozwoli przeżyć parze zakochanych najpiękniejsze chwile w życiu.

Categories Turystyka