TOP

Oryginalne dodatki w mieszkaniu – stwórz oryginalne wnętrza!

Każdy z nas pragnie, aby nasze mieszkania odznaczały się ciekawymi dodatkami, ale przede wszystkim były wygodne i komfortowe dla mieszkańców i gości. Okazuje się, że nie trzeba wielkiego nakładu pracy do tego, aby stworzyć ciekawe wnętrza!

Z pewnością pierwszym krokiem może być zainspirowanie się propozycjami znanych dekoratorów wnętrz. Zdjęcia ciekawych pomieszczeń znajdziemy w katalogach wnętrzarskich, jak również licznych portalach internetowych poświęconych dekoratorstwu. Jakich przedmiotów szukać? Z pewnością mogą być to różnorodne wieszaki (nie tylko do przedpokoju!), lustra, naklejki na ściany, tablice do pozostawiania krótkich wiadomości dla domowników. Co wybrać?

W kuchni

Kuchnie są przestrzenią, gdzie nierzadko wspólnie pijemy herbatę, rozmawiając z domownikami. Kuchnie traktowane są jako centralny punkt mieszkania. Warto pomyśleć o ich ciekawej aranżacji! Z pewnością ciekawym pomysłem będzie umieszczenie kubków na wesołym wieszaku na ścianie – producenci oferują wiele interesujących wzorów takich wieszaków, zapewniając jednocześnie, że ulubiony kubek będzie bezpieczny! Innym ciekawym gadżetem stanie się tablica kredowa w kształcie chmury czy domku, na której pozostawimy krótkie wiadomości dla innych domowników.

W pokoju dziecka

Również w pokoju dziecka możemy zastosować ciekawe dodatki – tu sprawdzą się najlepiej ciekawe i kolorowe naklejki na ścianę. Wiele z nich nawiązuje do znanych i lubianych przez dzieci bajek. Taki towarzysz na ścianie z pewnością ułatwi spokojne zasypianie i wzbudzi uśmiech każdego poranka.

W przedpokoju

W przedpokoju warto pomyśleć o ciekawym i oryginalnym wieszaku. Jeśli do dyspozycji nie mamy wiele miejsca zdecydowanie powinniśmy postawić na wieszak przytwierdzany do ściany. Wśród ciekawych produktów znajdziemy wieszaki podobne do drzew, budynków i wielu innych.
O wieszakach czytaj więcej na kreatywnywarsztat.pl.

Categories Dom i Wnętrze