TOP

Domy wyposażone w wysoką technologię

Coraz więcej osób pragnie cieszyć się doskonałym dźwiękiem, obrazem oraz możliwością przesyłania danych w sposób bezprzewodowy również w swoim domu. Na polskim rynku dostępne są liczne urządzenia, które zsynchronizowane ze sobą pozwalają na swobodną komunikację pomiędzy urządzeniami.

Jakie urządzenia warto mieć w domu?

Firmą oferującą wiele interesujących rozwiązań dla domu z zakresu Hi-Tech jest marka Ferguson. W ofercie firmy znalazły się: telewizja satelitarna, radia satelitarne, głośniki działające w systemie bluetooth, telewizja naziemna, telewizory, kamery, odtwarzacze DVD. Pomoc firmy to jednak nie tylko oferowanie wysokiej klasy sprzętu – to również pomoc dotycząca instalacji i synchronizacji urządzeń ze sobą tak, aby spełniały oczekiwania kupującego. Fachowa pomoc pracowników marki sprawi, że klient będzie mógł cieszyć się nie tylko doskonałym dźwiękiem i obrazem, ale i idealnym ustawieniem.

Innym ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez markę Ferguson są systemy domów inteligentnych. Dzięki specjalistycznym czujkom możliwe jest sterowanie takimi parametrami w mieszkaniu jak światło, woda, ogrzewanie, działanie rolet i wiele innych. Czujniki sterowane są przy pomocy aplikacji na telefonie, dzięki czemu również będąc poza mieszkaniem możemy mieć kontrolę nad jego parametrami.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy www.ferguson-digital.eu

Categories Dom i Wnętrze