TOP

Potrzebujesz 1500zł pożyczki? Zobacz gdzie ją dostaniesz!

Potrzebujesz szybko zmienić aranżację pokoju? Twoje dziecko chce pojechać z klasą na kolonię? Może zepsuł się telewizor lub samochód? Powodów konieczności zaciągnięcia pożyczki może być bardzo dużo. W przypadku, gdy jest to kwota do 1500 zł, nawet jeśli nasza zdolność kredytowa jest na wysokim poziomie, nie warto wykonywać tej czynności za pomocą Banku. Dlaczego?

Mianowicie istnieją dużo szybsze możliwości na pozyskanie kapitału. Wystarczy w tym celu tylko spojrzeć na ranking pożyczek online Łowca Chwilówek. Jest to jedyne w swoim rodzaju zbiorcze zestawienie firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek od 1500 zł i dają Pożyczkobiorcy czas 30,45 lub 60 dni na oddanie zobowiązania.

Sprawdź, co oferuje pierwsza piątka firm pożyczkowych widniejących w rankingu pożyczek online Łowca Chwilówek

W samej czołówce analizowanego rankingu znajduje się firma Lendon. Jednostka ta oferuje swoim Klientom możliwość zaciągnięcia pożyczek w wysokości od 100 do 1500 zł. Przy pierwszej jednak chwilówce, terminowo oddanej firma ta nie pobiera dla siebie kosztów za jej udzielenie. Na drugim miejscu widnieje firma Filarum, która pierwszą pożyczkę wypłaca w kwocie do 1000 zł. Na trzecim miejscu widnieje firma EXTRA PORTFEL, gdzie pierwsza pożyczka może nawet sięgać 2000 zł. Na czwartym miejscu widnieje firma ALFA KREDYT, wypłacająca pierwsze pożyczki w kwocie do 1500 zł. Zajmująca zaś piąte miejsce firma NET CREDIT w przypadku pierwszego wniosku kredytowego, jest skłonna pożyczyć Klientowi kwotę do 2000 zł.

Podsumowując…

Bez dwóch zdań dużym ułatwieniem jest możliwość wyboru chwilówki za 1500 zł w porównywarce łowcachwilówek.pl. Zestawienie to rzeczywiście uwzględnia oferty pożyczkowe najbardziej wiarygodnych instytucji parabankowych w Polsce, które oferują swoje pożyczki na bardzo przejrzystych warunkach. Klienci jednak, decydując się na skorzystanie z produktów takich jednostek, kluczowe jest, aby „pożyczali odpowiedzialnie”, tj. zaciągali pożyczki na kwoty, które rzeczywiście są w stanie samodzielnie spłacić.

Categories Ciekawe