TOP

Sypialnia w drewnie

Drewno od lat jest jednym z najbardziej cenionych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli, dodatków. W Polsce nie brak doświadczonych producentów i stolarzy, którzy co chwilę zaskakują nas nowymi propozycjami nowoczesnych i klasycznych mebli, wykonanych z najwyższej jakości drewna. Meble drewniane sprawdzają się doskonale w każdym wnętrzu, również w sypialni!

Jakie drewno wykorzystywane jest w stolarstwie?

Drewniane sypialnie posiadają niezaprzeczalny urok – różnorodność mebli drewnianych oraz możliwość wybierania pomiędzy różnorodnymi kolorami sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Najczęściej wykorzystywanym drewnem jest buk, dąb oraz sosna – w Polsce nie brakuje tych pięknych drzewa. Innymi są świerki, klony, akacje – są jednak one znacznie droższe. Warto dodać, że drewno jest dodatkowo zabezpieczane po obróbce – zazwyczaj wykorzystywane są do tego bejce i lakiery. Dzięki nim do wnętrza tworzywa nie wnika brud, wilgoć, drobnoustroje.

Drewniane łóżko to również dobra inwestycja w przyszłość – łóżka oparte na ramie, wykonane z litego drewna, przez szereg lat będą cieszyły nasze oczy i nie ulegną zniszczeniu. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne propozycje producentów: łóżka drewniane z zagłówkami, szufladami na pościel.

Categories Dom i Wnętrze
azubezpieczenia.pl zobacz wiecje ebox.pl