TOP

Przyjęcie weselne w hotelu

Coraz częściej pary młode odchodzą od organizacji hucznych wesel na rzecz skromnego, ale uroczystego obiadu lub kolacji w gronie najbliższych. Takie rozwiązanie najczęściej wybierane jest z powodu znacznie niższych kosztów – wiele młodych par uważa organizację wielkiego wesela za zbędny wydatek. Na szczęście coraz więcej restauracji i hoteli oferuje możliwość zorganizowania skromnego przyjęcia dla najbliższych. Jak je zaplanować?

Jaki hotel wybrać?

Podstawowym zagadnieniem jest wybranie odpowiedniej lokalizacji. Największym zainteresowaniem cieszą się luksusowe hotele, gdzie managerowie restauracji zaoferują nam nie tylko wykwintne menu, ale przede wszystkim niewielkie, kameralne sale, gdzie będziemy mogli świętować z dala od codziennego zgiełku. Takie sale są specjalne przygotowywane: stoły nakrywane są piękną zastawą i dekorowane kwiatami. Na życzenie pary młodej możliwe jest także zamówienie ulubionej muzyki, która sączyć się będzie z głośników.

Ważne jest to, co na stole. W restauracjach hotelowych zatrudnieni są doświadczeni kucharze, którzy z pozwolą nam wybierać pomiędzy kilkoma opcjami menu. W liście potraw znajdziemy klasyczne, polskie dania, jak i oryginalne posiłki pochodzące z Francji, Hiszpanii czy Orientu. Na stołach znajdą się także ciasta, soki oraz wybrane alkohole.
O ofercie dla przyszłych par młodych czytaj więcej na hotellord.pl.

Categories Turystyka