TOP

Wielka Brytania na weekend!

Wielka Brytania to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów na świecie: liczne zabytki oraz atrakcje sprawiają, że osoby w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie. Zaplanowanie weekendowego wypadu do Wielkiej Brytanii to świetny pomysł, szczególnie dla tych, którzy cenią brytyjskie poczucie humoru czy też ciekawe zabytki. Co warto zobaczyć w stolicy tego kraju?

Londyn znany z pocztówek!

Będąc w Londynie obowiązkowo musimy zobaczyć Big Bena, London Eye, Tower Bridge i Opactwo Westministerskie. Pomimo że klasyczne, czerwone budki telefoniczne przestały być wykorzystywane, pozostawiono kilka z nich w centrum miasta, aby cieszyły oczy turystów oraz mieszkańców. Z pewnością zdjęcie z taką budką stanie się wspaniałą pamiątką po pobycie w Londynie. Jeśli dysponujemy kilkoma dniami na zwiedzanie warto wyruszyć poza Londyn, np. do Walii czy Szkocji. Dobra komunikacja sprawi, że podróż przebiegnie szybko.

Jak dostać się do Anglii? Wiele linii lotniczych oferuje tanie loty, jednak to przejazdy busowe stanowią najatrakcyjniejszą opcję podróżowania. Pragnąc tanio dostać się do Londynu warto sprawdzić busy do anglii. Topowi polscy przewoźnicy oferują atrakcyjne ceny takich przejazdów z największych, polskich miast.

Categories Turystyka