TOP

10 marek odzieżowych z USA, które powinieneś znać

Converse

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku oferujących trampki. Posiada długą tradycję – została założona w 1909 roku przez Marquisa Converse’a, w Malden. Od początku swojej działalności słynęła z niezależności oraz indywidualnego podejścia do tematu mody. Firma oferuję szeroką ofertę modeli i kolorów trampek, co sprawia, że każdy klient, niezależnie od wieku, może znaleźć coś dla siebie.

Ambercrombie

Jest popularną marką odzieżową w Stanach Zjednoczonych. Marka ta kieruję swoją ofertę, przede wszystkim do ludzi młodych i bogatych, nazywając swój styl “casual rich” lub “casual luxury”.

Coach

Firma słynie z najwyższej jakości wyrobów skórzanych. W swojej ofercie posiada, przede wszystkim wysokiej klasy torebki, portfele, aktówki, a także wyroby ze skór egzotycznych, np. krokodyla.

GAP

Jest największą siecią odzieżową w Stanach Zjednoczonych. Marka posiada bardzo bogatą ofertę, skierowaną do: osób dorosłych, dzieci, kobiet w ciąży, niemowląt, a także akcesoria: paski, okulary oraz torebki.

Timberland

Marka proponuje, przede wszystkim wysokiej jakości buty – bardzo wygodne oraz nieprzemakalne. Znana jest także z podejmowanych na szeroką skalę działań prospołecznych oraz proekologicznych.

Levi’s

To prywatne przedsiębiorstwo odzieżowe, znane zwłaszcza z produkcji dżinsowych spodni. Jednak ich oferta jest znacznie bogatsza i zawiera również kurtki, torby, koszule oraz buty.

Tommy Hilfiger

Markę stworzył amerykański projektant mody Thomas Jacob Hilfiger. Od początku działalności bazuję na tym samym stylu, dbając o to, aby kolekcje były kolorowe, młodzieńcze, a jednocześnie klasyczne. Oferta skierowana jest praktycznie do każdej grupy wiekowej.

Ray-Ban

Jest światowym liderem w produkcji wysokiej klasy okularów. Uznawana jest za najbardziej innowacyjną i rozpoznawalną markę okularów na świecie. Oferta skierowana jest raczej do klasy wyższej, ze względu na wysokie ceny produktów.

New Balance

Jedna z największych firm specjalizujących się w produkcji odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Najbardziej znanym produktem są buty do biegania, uznawane przez niektórych za najlepsze spośród wszystkich marek.

Calvin Klein

Firmę otworzył w 1968 roku amerykański projektant mody Calvin Richard Klein. Kolekcję tworzone przez projektanta cechują się minimalizmem. Oprócz odzieży, w ofercie znajdują się również: biżuteria, perfumy oraz zegarki.

Wszystkie marki posiada w swojej ofercie wyłączny dystrybutor odzieży używanej Amerskład, obsługujący największe polskie sieci sklepów z odzieżą używaną.

Categories Ciekawe