TOP

Prawo jazdy kat c

Prawo jazdy kat. C jest najczęściej wybierane przez osoby, które planują profesjonalne zajmowanie się transportem ciężarowym. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu można kierować pojazdami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500 kg z wyjątkiem autobusu. 

Kurs na prawo jazdy kat. C

Kursy na prawo jazdy tej kategorii są oferowane przez większość szkół nauki jazdy w Warszawie i innych dużych miastach. Szkoła nauki jazdy www.automobilklubpolski.pl jest rozwiązaniem dla osób, dla których liczy się dobra opinia i przygotowanie do kursu. Kto może rozpocząć naukę na prawo jazdy tej kategorii? Każdy, kto ukończył 21 lat i ma prawo jazdy kategorii B.

Przed kursem praktycznym odbywają się zajęcia teoretyczne. W szkole www.automobilklubpolski.pl takie zajęcia mogą odbywać się także zdalnie, przez platfmormę e-learningową, co jest ogromną wygodą dla osób, które nie mają czasu na to, aby uczęszczać na kurs w zwykłych godzinach prowadzenia zajęć. Po teorii przychodzi czas na kurs praktyczny, który odbywa się na odpowiednich pojazdach.

Zapraszamy na kurs na prawo jazdy kat. C.

Categories Motoryzacja
zerknij tekst artykuł apartamenty w Szczawnicy opakowania na wino