TOP

Pościel z kory – kupuj przez Internet!

Pościel z kory sklep internetowy – dlaczego dobrze jest robić zakupy w sieci? Jaką pościel wybrać, by każdy domownik był zadowolony? Na wszystkie te pytania, odpowiedź znajdzie się poniżej.

Pościel z kory

Na pewno nie raz słyszy się stwierdzenie, że pościel została wykonana z kory. Co to jednak oznacza? Kora to nic innego jak rodzaj bawełny, który posiada gofrowaną, falowaną strukturę i dość grubą gramaturę. Najgrubsza i również najczęściej wybierana to ta o gramaturze 140g/m^2. Większość z użytkowników twierdzi, że właśnie taka pościel jest najwygodniejsza i najlepsza do spania.

Pościel z kory jest niezwykle komfortowa – i pod względem użytkowania, i pod względem praktyczności. Co to oznacza? Mianowicie to, że takiej pościeli nie trzeba prasować – a przecież nie ma co ukrywać – prasowania chyba nikt nie lubi. Kolejnym plusem tego materiału jest to, że jest on niezwykle odporny na rozciąganie, zniekształcenia i odbarwianie. Nawet po wielu miesiącach stałego użytkowania, pościel z kory wciąż wygląda jak nowa.

Pościel z kory idealnie nadaje się na okres jesienno-zimowy, gdyż bardzo dobrze ogrzewa, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Człowiek pod taką pościelą nie poci się a jego sen jest niczym niezakłócony.

Jakie jeszcze zalety posiada pościel z kory bawełnianej?

Przede wszystkim pościel z tego materiału jest idealna dla alergików oraz dzieci. Dlaczego? Dlatego, że jest naprawdę łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na wysokie temperatury. Można ją prać w pralce automatycznej w 60°C – a nawet w wyższych. Nie ma tutaj obawy o to, że pościel się zbiegnie czy zniekształci. Nic takiego się nie stanie a wszelkie zarazki, bakterie i alergeny zostaną całkowicie wyeliminowane. Pościel z kory występuje w naprawdę wielu wzorach i kolorach – a to najlepiej jest sprawdzić w sklepie internetowym.

Pościel z kory sklep internetowy – dlaczego warto kupować pościel w sieci?

Odpowiadając na to pytanie, wystarczy przypomnieć sobie ostatnie poszukiwanie idealnej pościeli na prezent dla najbliższej koleżanki. Mały wybór w sklepach stacjonarnych, niezbyt ciekawe wzornictwo no i przede wszystkim okrojona kolorystyka. W sklepie internetowym takie problemy nie istnieją!

Pościel z kory sklep internetowy wypełniony jest wręcz po same brzegi. Mnóstwo wzorów, kolorów, fasonów. I dla dzieci (na przykład z motywem najbardziej popularnych bajek: Myszka Mickey, Shrek, Auta, Harry Potter, Scobby Doo czy Kraina Lodu), i dla dorosłych (na przykład: kwiaty, napisy, geometryczne wzory). Wszystko szybko, bez kolejek i pod same drzwi.

Categories Dom i Wnętrze
legal.com.pl ebox.pl antraffic.pl