TOP

Akcesoria do zdobienia paznokci

 

Jeśli znudziły cię klasyczne paznokcie i chcesz spróbować czegoś bardziej szalonego, zacznij malować na swoich paznokciach kolorowe wzorki albo przyklej gotowe zdobienia. To sprawi, że paznokcie będą wyglądać oryginalnie, a ty będziesz mieć sporo dobrej zabawy podczas wykonywania manicure. Sprawdź, jakie akcesoria do paznokci kupić, by wykonać na nich kolorowe wzorki.

Sprzęt do wykonywania zdobień na paznokciach

W ostatnim czasie wśród manicurzystek, które najlepiej znają akcesoria do paznokci, prym wiedzie magnes do wykonania cat eye. Wykonanie manicure przy jego użyciu jest bardzo proste, a efekt robi ogromne wrażenie.

Narzędziem, które pozwala robić malutkie zdobienia, czy przykleić cyrkonie jest sonda do zdobień. Na początku możesz próbować zastąpić ją wsuwką do włosów albo szpilką.

Poza tym przydają ci się pędzelki do zdobień. Najlepsze będą te z naturalnego włosia. Jeśli kupisz cały zestaw, znajdzie się w nim również cieniutki pędzelek, który sprawdzi się zamiast sondy. Ciekawy efekt możesz uzyskać dzięki pędzelkowi do ombre, który zbudowany jest z włosia o dwóch długościach i można nim połączyć na płytce dwa kolory lakieru.

Kosmetyki do wykonania zdobień na paznokciach

Podstawowe zdobienia możesz wykonać przy użyciu standardowych lakierów do paznokci. Jeśli oczekujesz trwałego efektu, wybierz lakiery do manicure hybrydowego i użyj lampy. Na początek wystarczą ci jednak zwykłe produkty dostępne w każdym sklepie kosmetycznym.

Do tego zaopatrz się w cyrkonie i kryształki. Możesz je aplikować bezpośrednio na top coat, jeśli używasz lampy UV, albo wykorzystać specjalny klej żelowy. Takie produkty również oferuje sklep sprzedający akcesoria do paznokci.

Piękny efekty uzyskasz dzięki aplikacji pyłku lub brokatu, które także utwardza się przy pomocy lampy UV.

Jak nauczyć się robić wzorki na paznokciach?

Odpowiedź na to pytanie jest jedna: internet i ciężka praca. Znajdź kanały na yt, gdzie stylistki pokazują, jak wykonać ozdobny manicure. Obserwuj pracę innych w mediach społecznościowych – wiele kosmetyczek prowadzi profil na Instagramie.

Pierwsze próby mogą skończyć się niepowodzeniem – zwłaszcza, gdy jako osoba praworęczna na paznokciach tej dłoni będziesz malować wzroki lewą. Ćwicz na sobie i innych – na pewno znajdziesz osoby chętne do tego, byś wykonała im manicure.

Nie kupuj od razu wszystkich akcesoriów do paznokci. Zacznij od podstaw, a z czasem doposażysz swój kosmetyczny kuferek.

Więcej informacji znajdziesz na stronie akcesoria do paznokci.

Categories Zdrowie i uroda
zobacz https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ ngchenzi.com