TOP

Depilacja laserowa – przewaga nad tradycyjnymi metodami golenia

Tradycyjne metody golenia dalej stosowane są przez wielu ludzi. To łatwy koszt usunięcia owłosienia z różnych partii na ciele w stosunkowo szybki sposób. Jednak regularne golenie się – nawet każdego dnia bywa bardzo frustrujące. Dodatkowo stałe podrażnianie skóry zmniejsza jej kondycję prowadząc do swędzenia, zaczerwienienia i w przyszłości bolesnych zacięć. Depilacja laserowa jest rozwiązaniem na wszystkie te problemy, które wyeliminuje je do końca życia.

 

Jak działa depilacja laserowa?

Depilacja laserowa usuwa owłosienie z dowolnej partii ciała(oprócz okolic oczu) zapewniając jej gładkość i miękkość w każdych warunkach. Dzieje się tak pod warunkiem przeprowadzenia całej serii zabiegów, które trwają zaledwie kilkanaście minut każdy(w zależności od powierzchni danej partii). Zabieg powtarza się w odstępach minimum 3-tygodniowych od 4 do nawet 9 razy. Jednak w przyszłości komfort i pewność siebie jest nie do porównania.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lodz/

 

Osoba przeprowadzająca zabieg naświetla laserem nastawionym na odpowiednie, indywidualne parametry skórę danej osoby powtarzając kilkukrotnie określone ruchy. Dzięki temu melanina zawarta w cebulce włosowe mocno się nagrzewa, a podwyższona temperatura prowadzi do destrukcji cebulki, która już nigdy się nie zregeneruje. Za pośrednictwem tego proces depilacji laserowej jest permanentny.

 

Osoby z ciemniejszymi włosami mają trochę łatwiej – z reguły wystarczy im mniejsza ilość zabiegów. Jest to związane z zwiększona ilością melaniny w ich włosach, a co za tym idzie intensywniejszym nagrzaniem i łatwiejszym uszkodzeniem cebulki włosa. Osoby z jaśniejszymi włosami mają jej mniej, przez co proces nie przebiega aż tak sprawnie.

 

Depilacja Laserowa Łódź

Salony depilacji laserowej najłatwiej znaleźć w największych miastach takich jak Łódź. Są to miejsca, które posiadają profesjonalny sprzęt i wysoką wiedzę, dlatego warto powierzyć swoją skórę właśnie takim miejscom. Przykładem może być sieć depilacja.pl obecna w największych miastach Polski.

 

 

 

 

Categories Zdrowie i uroda
umie.com.pl yfine.pl ueformichigan.com