TOP

Białe meble ogrodowe – ogród w stylu boho!

 

Pięknie zaaranżowany ogród to idealne miejsce do relaksu i wypoczynku, zarówno samotnie, jak i w gronie najbliższych. Wśród licznych inspiracji na tę przestrzeń wiele mówi się o ogrodach w stylu boho. Chcąc wykorzystać taki styl koniecznie wybierzmy białe meble ogrodowe i postawmy na ciekawe dodatki.

Białe meble ogrodowe z technorattanu

Ogród w stylu boho to jeden z najgorętszych hitów ostatnich lat. Ogrody takie wyglądają nieco bajkowo i onirycznie, wypełnione są licznymi kwiatami, a przesiadywanie w nich to prawdziwa przyjemność. W takim ogrodzie warto urządzić dopasowane miejsce wypoczynkowe – pomogą nam w tym białe meble ogrodowe. Wśród rekomendowanych kolekcji najczęściej wymienia się meble technorattanowe – meble takie odznaczają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, są to meble tworzone zgodnie z najnowszymi trendami. Nowoczesne meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach – odznaczają się one niską wagą, jak również malowaniem proszkowym, co znacząco chroni jest przed wilgocią oraz korozją. Okrycie mebla to technorattanowa plecionka – materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na zmienne warunki atmosferyczne, nie wchłania brudu. Technorattan dostępny jest w wielu kolorach, jednak w przypadku ogrodów boho najlepsze będą białe meble ogrodowe.

Białe meble ogrodowe i eleganckie dodatki

Jak zaprojektować miejsce wypoczynkowe w stylu boho? Białe meble ogrodowe warto ustawić pod nowoczesną pergolą, oczywiście w kolorze białym. Będzie to punkt centralny w naszym ogrodzie. Pergola skutecznie ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i przed spojrzeniami sąsiadów. Otoczenie warto wypełnić kwiatami – możemy osadzić je w donicach technorattanowych, również w białym kolorze. W ten sposób otoczenie stanie się bardziej spójne!

Categories Dom i Wnętrze
https://beesafe.pl/porady/wymiana-swiec-zaplonowych/ live url https://4-bet.com.pl/ekskluzywny-styl-industrialne-stoliki-kawowe-loft-i-meble-loftowe-do-salonu/