TOP

Niezawodny technorattan

Meble z technorattanu szturmem podbiły nasze ogrody i zewnętrzne przestrzenie publiczne już jakiś czas temu. Mimo zmieniających się trendów, moda na wyplatane z syntetycznej plecionki meble zdaje się nie mieć końca. Dlaczego warto postawić na tego typu wyposażenie? Jakie rozwiązania są teraz na czasie? Sprawdź!

 

Meble z technorattanu – modne i praktyczne

Technorattanowe meble na tle innych modeli wyróżniają się nie tylko naturalnym wykończeniem, które idealnie harmonizuje z ogrodową zielenią, ale również swoją solidnością. Wysokiej jakości technorattan za nic ma sobie działanie promieniowania UV, opady oraz skrajne temperatury. Odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne meble mogą spędzić na tarasowych deskach nawet całą zimę i nie wymagają stosowania żadnych zabezpieczeń. Meble i dodatki z technorattanu są niezwykle lekkie, dzięki czemu przenoszenie ich z miejsca na miejsce nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Technorattan biały – kwintesencja dobrego smaku

Coraz większa rzesza miłośników odpoczynku w zaciszu własnego ogrodu decyduje się odejść od mebli w ciemnych barwach na rzecz jasnych, subtelnych kompletów. Technorattan biały przypadnie do gustu każdemu, kto marzy o stworzeniu tuż za progiem domu zacisznej, subtelnej oazy sprzyjającej wyciszeniu. Nieskazitelna biel idealnie komponuje się z żywą, intensywną zielenią i wnosi do aranżacji smak i klasę.

 

W trosce o planetę

Wymieniając zalety mebli z technorattanu, nie sposób pominąć faktu, że są one w pełni ekologiczne. W procesie ich produkcji nie biorą udziału i nie wydzielają się żadne związki toksyczne. Co więcej, po ponadprzeciętnie długim okresie użytkowania (meble z technorattanu mogą służyć w ogrodzie nawet 20 lat!) technorattan może być poddany recyklingowi.

 

 

Categories Dom i Wnętrze