TOP

Donica rattanowa wysoka – naturalnie do ogrodu

W każdym ogrodzie główną rolę odgrywa roślinność. Zadbany trawnik, drzewka dające upragniony cień w gorące dni, mieniące się feerią  barw rabaty sprawiają, że odpoczynek na zewnątrz jest tak przyjemnym i kojącym doznaniem. Miejsce dla roślin powinno znaleźć się również na samym tarasie. Wszystkim estetom szukającym efektownych donic do gustu przypadną modne pojemniki wyplatane  w całości z rattanu. Donica rattanowa wysoka będzie piękną oprawą dla rośliny oraz stylową dekoracją samą w sobie

Donice rattanowa wysoka – must have w modnym ogrodzie

Meble i dodatki z egzotycznego rattanu cieszą się ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego! Naturalny surowiec pozyskiwany z giętkich pni palm rotangowych harmonijnie współgra z ogrodową zielenią i wnosi do niej klimat przywołujący wspomnienie beztroskich wakacji.

Donica rattanowa wysoka jest mile widziana zarówno w nowoczesnych ogrodach, jak i tych urządzonych w stylu boho, rustykalnym i kolonialnym. W dobrych sklepach znajdziesz pojemniki o zróżnicowanej wielkości i kształcie, więc bez trudu znajdziesz wariant współgrający z przestrzenią i wymaganiami danej rośliny. Doskonałym uzupełnieniem kolekcji rattanowych donic będą lampiony wykonane z tego samego materiału. Pamiętaj o tym, że naturalne materiały „nie lubią” nadmiernej wilgoci i mrozu. W okresie jesienno-zimowym należy zabezpieczyć donice w suchym miejscu.

Donice i meble rattanowe Vimine – jakość dla wymagających

Stylowe donice rattanowe wysokie, lampiony i wygodne meble znajdziesz w katalogu marki Vimine. Ceniony producent oferuje szeroki wybór pojemników w różnych kształtach i wielkości. Możesz wybierać spośród modeli w białym lub naturalnym kolorze. Co ważne, dodatki i meble rattanowe Vimine wyplatane są ręcznie, co przekłada się na ich jakość.

Categories Dom i Wnętrze
https://beesafe.pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ 548.org