TOP

Ergonomicznie zaplanowane szafki kuchenne

Ergonomia to jedna z takich zasad o której nie można zapominać, jeżeli ktoś jest na etapie urządzania własnego domu. W szczególności kuchni. Dzięki temu szafki kuchenne zostaną zaplanowane w taki sposób, że korzystanie z nich nie będzie stanowiło dla nikogo problemu.

Nowoczesny system cargo

Czy to możliwe, żeby szafki kuchenne mogły mieć tylko po ok. 10 cm szerokości? Oczywiście, że tak. W szczególności, jeżeli ktoś wykorzysta system cargo. Tak, niektórzy już nie są w stanie wyobrazić sobie tego, żeby w kuchni nie było takich szafek. Doceniane są one za to, że w tak doskonały sposób pozwolą na zagospodarowanie przestrzeni. Dosłownie można wykorzystać każdą powierzchnię do tego, aby przechowywać tam m.in. butelki, czy też pudełka, itd. Wszystko bowiem zależne jest od tego, jak szerokie jest cargo i na jaki system przesuwny można sobie pozwolić. 

Szafki kuchenne z organizerami

Może ktoś powie, że to przesada, ale na pewno większość osób doceni to, iż może wykorzystać takie organizery. W szczególności, że dzięki temu zawsze będą mieli pod ręką najpotrzebniejsze przedmioty. Organizery pomogą utrzymać najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod ręką. Dostępne są one w różnych wersjach w sklepach. Do tej pory użytkowało ich się jedynie w miejscach, gdzie odkładało się sztućce. Teraz można pozwolić sobie na coś zupełnie innego. Można dzięki nim uporządkować akcesoria kuchenne, jak chociażby trzepaczka, czy też ciasteczka, przyprawy, itd. Organizery są w wielu miejscach na wagę złota. 

 

Categories Dom i Wnętrze