TOP

Fotoobrazy utkane z marzeń

Nasz świat codzienny ma wiele wymiarów. Podążamy jakby równocześnie w kilku kierunkach naraz. Zwłaszcza w umyśle – żyjemy poniekąd wielopłaszczyznowo. Siedzimy w domu, ale myślami jesteśmy daleko, gdzieś poza horyzontem zwyczajności. Snujemy plany na wakacje. Wymyślamy romantyczne prezenty dla ukochanej osoby. Podróżujemy do miejsc, które od dawna chcemy odwiedzić. Marzenia wypełniają nasze wnętrza. Nasz świat jest z nich utkany.

Zamienić marzenia w rzeczywistość

Dobrze jest marzyć, bo to właśnie marzenia nadają sens życiu. Jeszcze lepiej, gdy zamieniamy marzenia w rzeczywistość. Gdy nadajemy im konkretny kształt wydarzeń, które potem możemy zatrzymać na zawsze w postaci fotoobrazów czy w fotoksiążce jak z bajki. Na cewe-fotoksiazka.pl przekonamy się, że warto oprawić marzenia i że to nie takie trudne.

Wypełnić marzeniami rzeczywistość

Warto wypełniać marzeniami całe swoje życie i otoczenie. W podwójnym sensie – realizacji i prezentacji marzeń. Pomogą nam to uczynić piękne fotoobrazy, które umieścimy w dowolnym zakątku domu lub mieszkania. A może zapełnimy nimi całą przestrzeń? W sypialni, w jadalni, w salonie – wszędzie można stworzyć galerię naszych marzeń. Nie tylko poprawi nam to nastrój, ale też zadziała mobilizująco. Patrząc na spełnione marzenia, nabierzemy ochoty na więcej. Podejmiemy nowe wyzwania.

Wypełnić działaniami rzeczywistość

Nie można zamykać marzeń w przestrzeni umysłu, ale należy wydostawać je na zewnątrz poprzez działanie. Fotoobrazy zaś przypomną nam o tym, co już udało się zrealizować i zachęcą do podejmowania dalszych działań. Połączą w doskonały sposób przeszłość z przyszłością. Piękne chwile, których już doświadczyliśmy z zapowiedzią kolejnych – które dopiero nastąpią. Zrozumiemy, że szczęście to suma naszych myśli, śmiałych decyzji i działania.

Categories Ciekawe