TOP

Jak powinien wyglądać ciekawie urządzony dom?

Zapewne marzeniem niejednej osoby jest własny dom z piękną działką w otoczeniu przyrody. Wnętrze takiego wymarzonego domu powinno być urządzone gustownie, jednak z zachowaniem miłego i nastrojowego klimatu. Wnętrze salonu powinno być przestronne, a w jego centralnej części powinien być usytuowany duży kominek. Jest to piękne marzenie, które nie każdy potrafi zrealizować w 100%. Powodem jest brak zmysłu estetycznego oraz brak pomysłu na ciekawie urządzone wnętrze.

Skąd czerpać pomysły na ciekawe wnętrza?

Najlepszym źródłem tego typu inspiracji są wszelkiego rodzaju czasopisma branżowe oraz tematyczne. Pełne są zdjęć interesujących wnętrz oraz pomysłów na aranżację różnych typów pomieszczeń. Dodatkowo warto poszperać w internecie i wyszukać interesujących nas klimatów, a następnie przenieść je do naszego domu.

Jakie obecnie trendy panują w dekoracji wnętrz?

Trendy są zróżnicowane i w dużej mierze zależą od specyficznych upodobań właścicieli urządzanej nieruchomości. Warto jednak zauważyć, że na czasie są kontrastujące ze sobą kolory jak czarny i biały oraz czekoladowy i beżowy. Te połączenia dają bardzo atrakcyjny wizualnie efekt, który z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom.

Ciekawymi dodatkami są też szklane elementy oraz duże lustra, które nadają nawet niewielkim pomieszczeniom przestronności i doskonale rozświetlają je, zupełnie zmieniając ich oblicze.

A co z łazienkami?

W zakresie urządzania łazienki panuje spora dowolność. Jednym z głównych kryteriów jest jednak wygoda i bezpieczeństwo. Bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych wanien są wanny asymetryczne. Mogą one świetnie wpasować się w nietypowe kształty łazienek oraz urozmaicić nudne dotychczas wnętrze. Wanny asymetryczne wzbogacone o np. natryski są w ostatnich miesiącach niezwykle modne i chętnie kupowane przez osoby pragnące czegoś nietypowego we własnym domu.

Poza wannami asymetrycznymi ciekawym dodatkiem uatrakcyjniającym wnętrze łazienki będzie duże lustro 3D. Tego typu produkt nie należy do najtańszych, jednak jest na tyle niesamowity i przyciągający uwagę, że warto wydać na niego nawet około tysiąca złotych.

Jakie są koszty urządzenia mieszkania lub domu?

W przypadku kosztów za umeblowanie oraz urządzenie wnętrza domu ciężko jest mówić o konkretnych kwotach. Będą one uzależnione od wielu czynników m.in. od rozmiaru powierzchni, jaką urządzamy oraz od standardu wyposażenia. Podobnie jak w innych branżach, tak i w branży wykończeniowej w ofercie sklepów mamy dostępne towary z górnej, środkowej oraz niższej półki. To, jaki rodzaj wybierzemy, zależy wyłącznie od zasobności naszego portfela.

Więcej informacji znajdziesz na stronie 1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne

Categories Ciekawe